web analytics

tabanca boşta

Tabanca Boşta Oyunu Oyna

Tabanca Boşta oyunu oyna. 3D çevrimiçi boşta atış oyunları her zaman bir zevktir ve şimdi ve burada, idari ekibimiz herkesi tam olarak bu türe ait olan Gun Idle oynamaya davet ettiğinde size bir kez daha kanıtlamayı planlıyoruz. Baştan sona eğlenceli, aynı şeyin şimdi sizin için de geçerli olacağından eminiz!

Gun Idle’ı çevrimiçi ücretsiz oynayın!

Fareyi veya parmağınızı kullanarak makineli tüfeği sürükleyin ve kırmızı bariyere ulaşmalarını ve geçmelerini önlemek için onları vurmak zorunda kalan düşman dalgalarına doğru hareket ettirin, çünkü bu olursa kaybedersiniz.

Ne kadar çok çöp adam düşmanı indirirseniz, o kadar çok para kazanırsınız, bu da onları silahlarınızda ve istatistiklerinizde çeşitli yükseltmeler için kullanmanıza izin verir.

Şimdi, ekran kırmızıya döndüğünde ve bunu yapmanızı söylediğinde durmaya dikkat edin, çünkü bu çıngıraklı silahlar aşırı ısınır ve onları ateşlerken patlarlarsa bir kez daha ölürsünüz.

Bu kötü şeylerin hiçbiri olmazsa, oyun bunun dışında sonsuz çalışır, bu yüzden ondan önceki çok az sayıdaki gibi bu boş oyunda ne kadar ateş etmeye ve hayatta kalmaya devam edebileceğinizi görmeye çalışın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.