web analytics

briç kart

Briç Kart Oyunu Oyna

Sürekli gelişen bir kategori olan web sitemizde çevrimiçi kart oyunları oynamayı ne kadar sevdiğinizi ve kart oyunları çevrimiçi ortama kolayca uyarlanabildiği için neden olmaması gerektiğini bildiğimiz için artık çevrimiçi bir Bridge oyunu oynayabilirsiniz. , ve dünya çapında her yaştan hayranları var. O zaman şunu oynayalım, olur mu?

Hemen ücretsiz olarak çevrimiçi bir Briç Kart Oyunu oynayın!

Bu oyunda siz ve üç sanal kişi yer alacak, önünüzdeki kişi takım arkadaşınız ve kazanmak için yapmaya çalıştığınız şey, diğer takıma karşı en fazla puanı almak ve kazanmak için teklifleri oynamaktır. Teklif verirken bir sayma stratejisi kullanmayı deneyin.

13 puandan daha az puanınız varsa asla teklif vermeyin, bunun yerine geçin. 16 ila 18 puan arasında bir puanınız olduğunu ve elinizin dengeli olduğunu görüyorsanız, 1 Numaralı Trump’ı teklif etmeyi denemelisiniz. Tabii ki, bu sadece bir strateji, ancak bildiğiniz bazılarını deneyebilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Hemen şimdi başlayın, günün en iyi yeni eklemelerinden biriyle sadece burada olduğu gibi eğlenmek mümkün ve günlük içeriğimizin daha fazlası için buralarda olduğunuzdan emin olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.