web analytics

sonic super smash flash

Sonic Super Smash Flash Oyunu Oyna

Herkesin eski Super Smash oyunlarını oynamak için daha eski bir sistemi yoktur, ancak bu, iyi oyunların geçmişte kalması gerektiği anlamına gelmez. Play-Games.com, bu ücretsiz dövüş oyunları koleksiyonuyla Super Smash oyunlarını web sitesine getirdi ve buna Super Smash Flash da dahildir. 

Süper Smash Flash Oynanış

Orijinal Super Smash oyununun nostaljisini Nintendo 64’te hissedeceksiniz ancak Super Smash Flash’ta bazı oynanış farklılıkları var. Orijinal Super Smash Bros oyununda on iki oynanabilir karakter vardı, burada sekiz karakterle başlıyorsunuz ve gerisini sonuna kadar açıyorsunuz. 

Super Smash Bros.’da sekizi başlangıçtan itibaren mevcut olan ve dördü açılabilir olan on iki oynanabilir karakter vardır. Super Smash Flash, yalnızca birkaç oyuncu mevcutken benzer. Pikachu, Megaman, Knuckles, Kirby, Fox, Captain Falcon, Sonic, Tails, Blade, Samus, Mario, Link ve Zelda olarak oynayabilirsiniz. Karakterlerin geri kalanı oyun oynayarak açılabilir. 

Oyunu duraklatmak için herhangi bir oyuncunun geri al tuşuna basması gerekir. Oyuna başlamadan önce kontroller size hatırlatılacaktır. Şimdi, oyunu oynama zamanı. 1P MODU veya VS MODU arasından seçim yapabilirsiniz. 

1P Modunda Normal Maç, Stadyum ve Antrenman bulunurken VS MODU Yakın Dövüş Moduna sahiptir. Daha fazla karakterin kilidini açmak istiyorsanız, 1P Modunda Normal Maç oynayabilirsiniz. Bu size Klasik veya Macera Modu verir. Klasik mod, sizi aynı anda art arda rakiplerinize karşı koyar. Macera Modu, çeşitli aşamalarda savaşmanızı sağlar. Tek oyunculu oyunu oynamak, daha fazla karakterin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır. İşte size Super Smash Flash’tan geçmeniz için bazı ipuçları. 


Süper Smash Flaş İpuçları

● Her maçın sonunda puanlarınızı, kalan canlarınızı ve diğer istatistiklerinizi göreceksiniz. Yapmak istediğiniz en büyük şey, mümkün olduğunca çok puan toplamaktır. Özellikle hala öğreniyorsanız, oyunun başlarında puanlarınızı maksimuma çıkarmama konusunda çok fazla endişelenmeyin. 
● Öldürmelere fazla güvenme. Rakibiniz zaten sahneden düşüyorsa, son öldürmeye çalışmak için onları kovalamayın. Kaçırıp kendinize bir maça mal olma şansınız var. 
● Hedefleri kırdığınız mini oyun sırasında stres yapmayın. Birkaç hata yapsanız bile seviyeyi geçmek için bolca zamanınız var. 

Mutlu Smashing!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.