web analytics

fnf sonic.exe oyunu oyna

FNF Sonic.EXE Oyunu Nasıl Oynanır?

Sonic.Exe, Boyfriend’in yenmesi için gerçekten popüler bir FNF antagonisti haline gelen ve bu ritim oyunlarının çoğunda yer alan bir internet memesi olan Sonic the Hedgehog’un tüyler ürpertici ve korku versiyonudur. o aynı zamanda web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en yeni FNF test karakter oyunudur, hatta dahası bu oyunu sizin için geliştirdiğimizden beri, şu anda keyfini çıkarmaya hazır!

Sonic.EXE ile nasıl istersen öyle şarkı söyle ve dans et!

Bu oyunda oynayabileceğiniz bu ürkütücü Sonic’in dört versiyonu var ve ekranın sol tarafındaki simge düğmesini kullanarak farklı görünümleri arasında geçiş yaparak en beğendiğiniz sürümü seçiyorsunuz.

Ardından, sesler çıkarmak ve dans etmek için dört ok tuşunu kullanın, her tuş için farklı bir nota ve dans hareketi yapın, böylece Sonic’in şarkı ve dans rutinini nasıl serbest bırakacağı tamamen size kalmış.

Ayrıca soldaki düğmeleri kullandığınız dört farklı animasyon ve ara sahne görüntüleyebilirsiniz. Bu kadar basit, bu yüzden FNF eğlencesi hemen şimdi başlasın, çünkü bunu her gün web sitemizde bulabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
emir

cok güzel

Temmuz 23, 2023