sonic blue potato the mcdonalds oyunu oyna

Sonic Blue Potato the Mcdonalds Oyunu Nasıl Oynanır?

Sonic Blue Potato the Mcdonalds oyunu oyna ✅✅. Mavi Patates Mcdonalds, Mavi Patates (veya Sonic Cj) tarafından yapılan Sonic 2 Sonic the Hedic the Hedgehog 2 kesimidir. Blue Potato, McDonald’s’ın fast-food’ındaki normal bir patates olup garip Sanic’in güçlerine sahipti.
Ve şimdi, Dr. Ronald McDonald’s tüm yiyecekleri veya robotları dönüştürmeden önce tüm patatesleri kurtarması gerekiyor Aşamaları:
Mcdonalds Tepesi : Sudaki ketçapla dolu genel bir tepe ve okyanusta düşer. Arka plan bir çöl gibi gözüküyor ve ilk perdede düzen değişikliği var.
Mutlu Bitki: Mutlu çünkü sadece kimyasal bitki, Sonic 2’nin en iyi seviyesi. Ama, sadece düşmeyin Zehirli su üzerinde, güvenliğin için. İlk düzenlemede düzen değişiklikleri var.
Sudaki yiyecekler : Suda yapılan park gezintisi yapmak için en kötü yer burası. Eww, sudaki hamburger sadece… Blerg, sadece, yukarı yol al tamam mı?
Mc Cassino : Bir fast food ve cassino. Daha fazlasını söylememe gerek var mıydı?
Tepenin tepesinde : Tamamen orijinal bir seviye
Mistik Mağara : Diğer orijinal seviye
<güçlü > Okyanus parası : Mcdonalds bayisinin tüm paralarının depolanması. Ancak DuckTales gibi yüzmemek daha iyidir.
Mcbase : Grand Big Tasty veya 10 Big Mac’inizden çok daha büyük, dev bir üs. Bu şey gerçekten çok büyük. Burada küçük değişiklikler
Gökyüzü Teslim Etme : Ronald Mcdonald’ın son gemisini vurma zamanı. Herhangi bir yanlış hamle ve kızartılmış (şaka bakın? Hayır? Oh iyi). Burada da küçük değişiklikler var
Sky Mcdonald : Bir kuşsun ama yorgun ve açsın, sana yakın bir ölüm orucu hızlı yiyecek garip devasa uçan kaleye sahip değilsin? Hiç sorun değil, Mcdonalds
Kale işi yapar. Ama bekle, kaleyi sana yiyecek vermesi için arayabilirsin, hatta arabayı bile alabilirsin – tru.
Space Mcdonalds : Uzayda mı yaşıyorsun? Yok hayır? Demek bir gün Mcdonalds uzayına gitmeyi seveceksin. Ama renkler seni bu kadar sersemletiyor, yıldızlara ulaşmak için asla geri dönmeyeceksin (şakayı aldım?) Karakterler:
Mavi Patates (Sonic): Orijinal Sonic’ten daha yükseğe atlar ve o ivme suda sadece çılgıncadır, işleri normalden daha zorlaştırır
King (Tails): Sadece Tails, aslında oyunun HARD MODU. Daha düşük bir atlayışı var, şaka yapmıyor, atlama sadece bir saldırı, 1 cm uzağa gitme. Sanırım geçmek imkansız, ama bir şekilde bu modu geçersen, senin için 5 büyük mac alırım, ciddi, bu mod, sadece Tanrı, Chuck Norris, Razor ve Zenor ve John Cena geçebilir (Eğer sen Bu insanlar, meydan okumaya devam etmiyor)
Ronald Mcdonald (Robotnik): O sadece Eggman, ama makineleri biraz zor olabilir. Sadece bir sınır. Her zaman olduğu gibi, iyi şanslar ve iyi eğlenceler. Oynamak için sadece klavye gereklidir. Klavyenizi bir oyun kumandası gibi taklit edin. Oyunun altındaki “Klavye Ayarla” düğmesini tıklatarak denetleyici ayarını kontrol edin. Konsoldan klavyeye eşleme gösterilecektir, örneğin, a – Z, konsol / joystick’teki “a” düğmesi, klavyenizdeki Z tuşuna eşittir. Başlat / Duraklat = Yerel bilgisayarınıza istediğiniz zaman KAYDET ilerlemesini girin ve daha sonra geri dönün ve altındaki “Durumu Kaydet” ve “Durumu Yükle” düğmesini kullanarak yükleyin. * Oynatmak için CHROME tarayıcısını kullanmalısınız.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.