web analytics

sonic kahramanları

Sonic Kahramanları Oyunu Oyna

Sonic Klasik Kahramanları oyunu oyna. Sonic Classic Heroes’da, aynı anda üç karakterin maceralarına katıldığınız tek bir oyunda birleştirilen çeşitli Sonic hileleri arasında bir kombinasyon görüyoruz ve bunların en klasiğinden bahsediyoruz: Sonic, Knuckles ve Tails!

Sonic Classic Heroes ile bir maceraya atılın!

Her zamanki gibi, birkaç kelimeyi gözden geçirin, aralarındaki hiçbir karakteri kaybetmeden kursların sonuna ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, puan yüzükleri toplayın ve ne kadar büyük bir puan yapabileceğinizi görmeye çalışın.

Dikkat etmeniz gereken engeller ve tuzaklar olacak, özellikle de çılgın robotlarını peşinize bile sokabilecek Robotnik tarafından gönderilenler, bu yüzden uzak durduğunuzdan emin olun.

Ok tuşlarıyla hareket edin ve zıplamak için X tuşunu kullanın. Başlamak için enter tuşuna basın. Üç kahramanın her birinin, bir sorunu veya diğerini aşmanıza yardımcı olacak kendi özel güçleri vardır.

O zaman ne bekliyorsun? Hemen başlayın, mümkün olduğu kadar burada eğlenin ve oyunlarımızdan daha fazlasını oynayıp oynayamayacağınızı görün, karışımda her zaman harika bir şey var!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.