web analytics

sonic smash kardeşler

Sonic Smash Kardeşler Oyunu Oyna

Sonic Smash Kardeşler oyunu oyna. Sonic Smash Brothers, aynı ada sahip filmin çevrimiçi yeniden çevrimi, web sitemizin Sonic Games kategorisine eklenmiş ve kategorinin deneyimini yükselteceğine ve yalnızca daha iyi hale getireceğine gerçekten inandığımız bir ektir, ekibimiz zaten oynarken çok eğlenmiştir. BT!

Sonic Smash Brothers ile iyi eğlenceler!

Bu oyunun çeşitli seviyelerini, zaman içinde bitiş çizgisine ulaşarak bitirin, bir geri sayım saatine karşı oynarken, aynı zamanda çukurlara düşmemeye, düşmanlara çok fazla çarparak ölmemeye veya kurslar boyunca çeşitli tuzakları vurarak.

Başlamadan önce bu üç karakterden hangisine dönüşmek istediğinizi seçebileceğiniz için Sonic, Knuckles veya Tails ile hareket etmek ve zıplamak için okları kullanın. Tabii ki yüzükler toplanmak için var, bu yüzden mümkün olduğunca çok sayıda almaya çalışın ve canavarların kafasının üstüne atlarsanız onları öldüreceğinizi bilin.

Maceraların ve tüm eğlencenin hemen şimdi başlamasına izin verin, sadece burada ve daha fazla eğlence için sizi aramızda görmeyi umuyoruz, sunduğumuz şeylerde asla yanlış gidemezsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

ucç icin

Mart 3, 2023
Anonim

SOMİC

Ağustos 31, 2023