web analytics

online çağlar boyu savaş 2 oyunu oyna

online Çağlar Boyu Savaş 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Çağlar Boyu Savaş 2 oyna . Ben ve bazı arkadaşlar uzun bir hafta sonu için Arkham Horror için bu genişlemeyi aldılar. Bunu oynarken yaklaşık 3/4 harcadı ve mutlak bir sürü eğlendik. Yeni Herald sistemi artı oyun KiY ekleyebilirsiniz oyunun birçok modları sürekli eğlence ve hatta yeni başlayanlar için bir meydan okuma için yapar. Güzel kısmı bu genişleme bile yepyeni oyuncular için oyuna eklemek kolaydır olmasıdır. Cehennem, 2 yeni oyuncumuz vardı ve anında bağlandılar ve sopadan hemen anladılar.

Şimdi oyunun ‘ev kurallarını’ teşvik ettiğini biliyorum, ancak bazen sadece kitapla oynamak ve bazen kendi kurallar karışımınıza atmak, zamana karşı bir yarışla delice eğlencelidir.

Bunu yine de söyleyeceğim-yaptığımız gibi yapmayın ve genişleme kartlarınızı ve orijinal destelerinizi bir araya getirin. Bu iç güverte kesinlikle büyük ve oynamak için bir yük yapacak. KiY ve Lurker’ın arabalarını kazara karıştırdık ve hepsini ayırmak ve her şeyi uygun bir yere getirmek birkaç saat sürdü. Birlikte açılımları olması eğlenceli ama daha fazla kez sadece/istismar diğer oyunlardan Mythos ve büyü ile sonuna kadar, özellikle mevcut oyun yeri olmayan kartları ile oynamak için mutlak bir karmaşa ve ekler verilen diğer/mevcut oyun kırmak. Bunun etrafında kurallar koyabilirsiniz ama şahsen…Her şeyi ayrı tutardım. Her şey karışık olduğunda karışıklık yaratır.

Oh, ve bu kartlar kusursuz dayanıklı değildir. Arkadaşlarınızla oynamak gerekiyorsa, topraklama kural kurulu yakınında hiçbir içki olduğundan emin olun. Rutubet bu kartları hızlı bir şekilde mahveder. Eğer bir kart depolama yoksa kilitli çanta bir lanet cankurtaran vardır!

Profesyoneller:
– Kesinlikle oyuna harika bir ek.
– Daha fazla kart, daha fazla büyü, daha fazla öğe, daha fazla beceri…: D
-3 yeni oyun modları orijinal oyuna eklendi.

Eksiler:
– KiY + Cthulu eski Tanrı olarak picked…GG. Lube up because it’ll get rough real fast! : D
– Kiy + kiy as Old God = yumurta kabuklarında yürüyün. Kesinlikle vahşi.
– Parçalar orijinal oyunun parçaları kadar dayanıklı değil. Bizim orijinal AH canavar ve kart parçaları bazı sarhoş oyunlardan sonra birçok bira sızıntısı ayağa kalktı ya da yanlışlıkla nemli noktalar bırakılıyor. Bu ve çocuklar eğlenceye girmek istiyorlar. Bunlar Bagaj bazı manhandling sonra hafif nemli var ve onlar ayrı soyulmuş ve saniyeler içinde rendelenmiş çünkü başka satın KiY seti bazı kartları değiştirmek zorunda kaldı. Emin onları ıslak alamadım emin olun!

Genel olarak, ben ve arkadaşlar bu satın alma ile çok memnun. Para iyi kolayca sıkıcı almaz bir masa oyunu için harcanan. Çağlar Boyu Savaş 2 oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.