web analytics

sırt çantası kahramanı

Sırt Çantası Kahramanı Oyunu Oyna

Sırt Çantası Kahramanı oyunu oyna. Şimdi sizi, yine pikselli macera öğeleriyle çevrimiçi en iyi sırt çantasıyla uçan oyunlardan birinde Backpack Hero olmaya davet ediyoruz, ancak retro görünümüne rağmen kesinlikle tavsiye ettiğimiz modern bir oyundur. Ayrıca içinde olabileceğiniz üç karaktere sahiptir:

  1. Cüzdan , küçük ve fakir bir köyden gelebilecek bir faredir, ancak oldukça şevklidir ve ailesini ve doğduğu yeri kurtarmak amacıyla zindana hücum etmektedir.
  2. Tote , yaşlı kurbağalar tarafından sürgün edildi ve tehlikede olduğu her dönüşte sihirli oymaların ortaya çıktığını bilmelisiniz.
  3. CR-8 , yoluna çıkan tüm düşmanları yenmek için inekliğini kullanan bir hayvan-robot melezi olan metalden yapılmış bir kemirgendir!

Çevrimiçi Sırt Çantası Kahramanı olarak zindanları keşfedin!

Sihirli sırt çantanız ile zindanların mümkün olduğunca derinlerine inmeniz ve yol boyunca bir hayvandan diğerine farklı olan eşyaları toplamanız gerekecek. Fare ile ilerlemek, hazine sandıklarını açmak veya içlerindeki eşyaları sırt çantanıza yerleştirmek gibi işlemleri yapmak için tıklayacaksınız.

Alanınız sınırlı olduğundan, hangi öğeleri sakladığınız ve neleri geride bırakacağınız konusunda stratejik kararlar alın, ancak karşılaştığınız herhangi bir tehlikeye karşı her zaman hazır olduğunuzdan emin olun. En yeni maceranız hemen başlasın ve oyunu olabildiğince çok arkadaşınızla paylaştığınızdan emin olun, burayı seveceklerinden eminiz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.