tank çatışması oyunu oyna

Tank Çatışması Oyunu Nasıl Oynanır?

Tank Çatışması oyununu oyna. İkili ile tatmin olmamaları nedeniyle, sizlere üç kişilik bir oyun için gururla sunuyoruz. Eğer şiddetli mücadele için “Evet” derseniz, siz ve iki arkadaşınız basit, ama; size en uygun olan mevcut ve eğlenceli bir oyun. Oyun yüklendikten sonra, bilgisayarla oynamak istiyorsanız “1 Oyuncu” düğmesine tıklayın, iki oyun için “2 Oyuncu” düğmesine tıklayın; üç oyun için “3 Play” e tıklayın, daha sonra oyunu başlatın.

Oyunun amacı, farklı tasarlanmış tanklarla rakibinizi öldürmektir. Oyun kontrollerini mümkün olduğunca çabuk yapalım: İlk oyuncu “OK” (Yön) tuşu ile hareket eder ve “M” tuşu ile ateş eder. İkinci oyuncu “E, S, D, F” tuşları ile hareket eder ve “Q” tuşu ile ateş eder. Üçüncü oyuncu tüm bu eylemleri “Fare” ile gerçekleştirir.

Oyun hakkında biraz bilgi vermek için şu söylenebilir: Serpiştirilmiş bonuslar ortaya çıkar, oyun sırasında, eğer alırsanız, çekim gücünüz daha da güçlenecektir. Ayrıca, hesaplama yaparak ve duvarlara atlayarak rakiplerinizi öldürüyorsunuz. Sol alt tarafta bulunan düğmelerle oyun ayarlarını yapabilir ve oyun sesini kapatabilirsiniz. Bakalım kim çok daha güçlü?

İyi eğlenceler dilerim! Bedava Tank Çatışması oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.