web analytics

tank off oyunu oyna

Tank Off Oyunu Nasıl Oynanır?

Tank off oyunumuzda sizlerin becerileri sınanacak. Çok Oyunculu Tank Merkezli Taktik Savaş Savaş ArenasıAlternatif İkinci Dünya Savaşı Evreni: Dünya dışı varlıklar zaten temas kurdu ve savaş makineleri çalıntı Uzaylı Teknolojisi tarafından destekleniyor! Tankların Yetenekleri: Zıpla! [BOŞLUK tuşu] Turbo! [SHIFT] Yüzer ve Suda Fırlatır! Havada Roket İtişi! Özellikler: 10 Kişilik Odalar Oyun tarzınıza uyum sağlamak için 4 özel Tankın kilidini açın 4 Haritadan birini seçin: Orman, Çöl, Bayou veya Askeri Üs (yolda daha fazla harita!) Yükseltme Nitelikler: Hız, Turbo Şarj, Yeniden Yükleme Hızı, Top Hasarı, vb. Bu çok oyunculu taktik-savaş aksiyon oyununda, çalıntı uzaylı teknolojisiyle çalışan bir Alternatif-Evren II. Dünya Savaşı Tankına komuta edin! Bayrağı roketle çalışan hızlarda ele geçirmek için canavarca uçan savaş makinenizi kontrol edin. Düşmanlarınızın üzerinde uçun ve rakiplerinizi teslim olmaya zorlayın.
ANA ÖZELLİKLER
· Her biri kendi özel güçlerine sahip 4 ikonik tank arasından seçim yapın – Panzer IV (Alman), Tiger (Alman), T-90 (Rus) ve Abrams (ABD) · Hız, silah hasarı, silah şarjı, kalkan için yükseltme yuvaları , kalkan şarjı, turbo ve turbo şarjı – kendi ölüm makinenizi oyun tarzınıza göre ayarlayın · 12’ye kadar çevrimiçi oyuncuyla Rekabetçi, Acımasız, Hızlı Aksiyon · Çöl, nehir kıyısı ve askeri üs ortamlarını kapsayan savaş bölgeleri · Takımınızla sohbet edin taktik manevraları ve stratejik rol atamalarını koordine etmek · Dostça ve Yardımsever Tank Off Discord Topluluğu – gazilerden öğrenin ve arkadaş olun!
TALİMAT
Tankı sürmek için WASD veya ok tuşları Vurmak için Sol-Tıkla Nişan almak için Sağ Tıkla Kuleyi hedef almak için Shift, atlamak için TurboSpaceM sesi kapatmakM için SohbetEsc’ye girin veya menüyü açmak için ~

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.