web analytics

koş fred koş

Koş fred koş Oyunu Oyna

Koş fred koş oyunu. Running Fred harika bir 3D koşu oyunudur. Oyunun ana karakteri Fred’i yönetiyorsunuz, hiçbir şeyden korkmayan cesur ve sert bir adam. koşucu fred’in koşusu Korkunç bir yerde sona erdi – tuzaklarla ve her türlü tehlikeyle dolu cehennemi bir kale. Fred’in kurtuluş için tek şansı kaçmaktır. Oyunda, hayatta kalırken olabildiğince uzağa koşması gereken ana karakteri kontrol edeceksiniz. Bu kalenin uzun ve ürkütücü koridorlarında koşması gerekiyor. Yolda, acı çekmek için yaratılmış bıçaklar, çukurlar, uçurumlar, dikenler ve diğer cihazlar olacak. Bu tuzaklardan birine düşmek çok kolay, tek yapmanız gereken yanlış bir hamle yapmak ve ölmek.

Oyun birkaç moddan oluşur: macera ve hayatta kalma. Macera Modu, oyunun seviyelere ayrıldığı bir adım adım moddur. Şu anda oyunda sadece 3 oyun dünyası var, bunlar: Castle of Horrors, Caves ve High Pillars. Her dünyada 10 benzersiz seviye bulacaksınız, bazıları basit olacak ve bazıları zor olacak. Hayatta kalma modu, oyunun sonsuz olması bakımından farklıdır. Bu, koşabildiğiniz kadar uzun süre koşacağınız anlamına gelir. Teste başlamaya hazır mısınız? O zaman devam et!

Yolda, aralarında bıçaklar, uçurumlar, kılıçlar, testereler ve daha fazlası olan birçok tehlikeli engel bulacaksınız. Tüm bunlara ek olarak, arkanızda tırpanlı bir büyükanne sizi kovalıyor ve bu, er ya da geç sizi kesinlikle yakalayacak olan ölümün kendisi. Büyükanne sürekli olarak kahramanın peşindedir ve sen tereddüt eder etmez, sana yetişip canını alır. Oyun oldukça zor, ancak parlak ve ilginç. Ölmeden en az birkaç seviye koşabilecek kadar hünerli ve hızlı koşabilecek misin? Zıplayın, bir taraftan diğerine manevra yapın ve tüm tehlikeleri ustaca aşın. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışın, Fred’i Koşmanın bütün amacı bu. İyi şanlar!

Running Fred oyununa başladığınızda, oyundaki sadece iki karakterle tanışıyorsunuz: Fred ve Grimmy. Grimmy, başlat menüsünde Fred’i kovalayan azraildir.

İşte koş Fred koş oyna , ücretsiz ve hemen şimdi oynayabilirsiniz.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

fred ile koşa koşa nereye kadar ulaştığımı görseniz ağlardınız.

Ağustos 28, 2021
sanane

koş koş fred koş. koşan fred oynaya oynaya geldim 8. sınıfa.

Ekim 8, 2021
ben bir oçum

koş fred koş oyunu grafikleri harika. bilgisayarımda oyun oynaya biliyorum.

Ekim 31, 2021
Anonim

koşup duruyorum. millet çıldırmış olmalı.

Kasım 19, 2021
Anonim

ÇOK GÜZEL BİR SANAYİDE BOŞ SAATLERİMDE OYNUYORUM ŞUİDEYİMAN SANAY

Haziran 22, 2022
Anonim

Google’a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.

Mart 30, 2023
Anonim

ah aq ya yıl 17 ben bunu korkarak oynardım

Kasım 26, 2023