web analytics

Tren Oyunları

TÜM OYUNLAR

Çocuklar için çevrimiçi Tren Oyunları’nın popülaritesi asla tükenmez, çünkü iş ulaşım türleri söz konusu olduğunda, dünyanın her yerinden çocuklar, bazı insanların ‘metal yılan’ dediği şeye oldukça büyük bir hayranlık duyuyor gibi görünüyor. onun formu ve çok sayıda insanın uzun mesafeler kat etmesine izin veren en eski modern araç biçimlerinden biridir ve kargo teslimatı söz konusu olduğunda insan ırkının evrimi için çok önemli bir rol oynar, çünkü bugüne kadar, Malları dünyanın bir yerinden başka bir yerine taşımak için trenler kullanılıyor.

Trenlerin önünde, kondüktörlerin ve sürücülerin makineyi kontrol ettiği, çalıştırdığı ve durdurduğu ve doğru hızlarda sürdüğü bir lokomotif vardır ve arkasında, ona bağlı vagonlar vardır. ya içlerindeki insanlar ya da çeşitli türden eşyalar. Nasıl yakıt aldıklarına gelince, üç ana tren türü vardır:

  1. En eskilerden olan BUHAR TRENLER , gücü serbest bırakmak için yanan kömürü kullanıyor, boynuzlarından buhar veriyor, bu nedenle adı.
  2. DİZEL TRENLER daha sonra geldi ve dizel yakıt kullanıyorlar, bu da onları daha hızlı hale getiriyor ve daha uzun süre dayanabiliyor, endüstride devrim yaratıyor ve daha fazla gelişmeye izin veriyor.
  3. ELEKTRİKLİ TRENLER gelecek çünkü yakıt yakmazlar, bu nedenle daha çevre dostudurlar ve gezegene daha fazla zarar vermememize yardımcı olurlar.

Trenler raylar üzerinde çalışır, bu nedenle üzerlerinde hareket eden özel tekerlekleri vardır ve rayların nasıl yapıldığına ve yerleştirildikleri araziye bağlı olarak daha uzun veya daha kısa mesafeler koşabilirler, bazıları daha küçüktür ve şehir içi için yapılmıştır. Tramvaylar gibi seyahat edin veya sizi Japonya’nın ünlü hızlı trenleri veya diğer 1. dünya ülkeleri gibi bir ülkenin bir bölümünden diğerine gerçekten hızlı bir şekilde götürebilirler .

Engelsiz çevrimiçi Tren Oyunları’nın sürekli genişleyen dünyasını keşfedin!

Burada , şef olduğunuz tren simülatörü oyunları veya tren sürüş oyunları gibi hem Yolcu Trenleri Oyunlarını oynayabilirsiniz , böylece tüm istasyonlarda durmaya, tüm müşterileri alıp bırakmaya ve her zaman çizginin sonu ve zamanda geri. Kargo Trenleri Oyunları oynarsanız , depolara veya önemli yerlere gitmeniz gereken tüm paketlerin daha sonra seyahat ettikleri veya onları bekleyen kişiler tarafından alındığından emin olmanız gerekir.

Diğer lokomotiflere göre daha hızlı olmaya çalıştığınız veya trenlerle yapboz oyunları çözerek beyninizi geliştirebileceğiniz tren yarış oyunları ile daha da fazla heyecan yapın. güvenle sürülebilir. Ayrıca, çevrimiçi Thomas Oyunlarımızı veya örnek olarak Dinozor Tren Oyunlarımızı dahil ederek, en sevdiğiniz insan benzeri trenlere de sahibiz !

Trenler, raylar, raylar, kondüktörler, lokomotifler ve bu seyahat yönteminin diğer tüm büyüleyici yönlerini keşfedelim ve buradan rastgele seçeceğiniz herhangi bir oyunla ne kadar eğlenebileceğinizi görelim! Hepsi ücretsiz tabii!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin