web analytics

Uçak Oyunları

TÜM OYUNLAR

İlginç oyunlar ve kategoriler web sitemizde her zaman burada görünüyor ve bugün sevgili çocuklar, erkek ve kızların telefonlarınızda bile ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en ilginç ve en şaşırtıcı oyunları bulabileceğiniz yeni bir Uçak oyunları kategorisi göreceksiniz. ve tüm arkadaşlarınızla ve yeni rakiplerinizle deneyebileceğiniz tabletler.

Bugün, yeni Uçak oyunları kategorisi yenileniyor ve siz sevgili çocuklar, web sitemizde kaç çeşit farklı Uçak oyunu yayınlamaya başlayacağımızı görecek ve her birini oynarken puan kazanmayı başaracaksınız. Sitemizde burada aramaya başlayabileceğiniz oyunlar.

Farklı Uçaklar

Uçak oyunlarımız çok çeşitli olacak ve ana kontroller olarak MOUSE’u veya klavyedeki A, S, W, D veya OK tuşlarını kullanarak erkek çocuklar için oyunlar oynamaya başlayabileceğinizi görebilirsiniz. oyunların çoğunda gerçek uçak pilotları veya direksiyon başındaki komutanlar olacağınızı ve uçakları mümkün olan en iyi şekilde sürdüğünüzden emin olmanız gerektiğini ve puan kazanmaya başlayabilir ve ne kadar eğleneceğinizi görebilirsiniz. Bu yeni oyunlar kategorisinde bulmaya başlayabileceğiniz bu yeni zorlukları oynayabilirsiniz.

Bu yeni mücadelenin sonunda, siz sevgili çocuklar, hangi uçağın favoriniz olabileceğini görecek ve burada, web sitemizde ne kadar ilginç macera ve mücadeleye başlayabileceğinizi göreceksiniz. Bu yeni oyunlarda, kokpitte taşımak için yeterli alana sahip olduklarından emin olmak için çok büyük kargo uçakları gibi birçok ilginç uçağın olacağı özel maceralar ve zorluklar hazırladığımızı göreceksiniz. mümkün olduğunca çok kargo.

Online oyunlarımızda Uçaklarla yarışmaya başlayın!

Ordudan gelenler gibi hızlı uçaklar sitemizdeki yarış oyunlarında kullanılacak ve bunun için daha önce antrenman yapmanız gerektiğini göreceksiniz, puan kazanmak ve yarış üstüne yarış kazanmaya başlamak ve hızlı uçaklarda ve hatta helikopterlerde en iyi ordu yarış pilotu.

Çok dikkatli olmanız gerekecek çünkü bu uçak yarış oyunları telefonlarınızda ve tabletlerinizde bile mevcut olacak, ancak tüm arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve çocuklar için çok sayıda Simülatör ve 3D oyun olacak. uçakları kontrol etmek için A, S, W, D veya OK tuşlarını kullanarak yarışlar boyunca uçakları kontrol etmeniz gerekecektir.

Her ikisi de ordudan olmasına rağmen yarış uçaklarının kargo uçaklarından çok farklı görüneceğini göreceksiniz. Yarışlar ve hızlı yolculuklar için uçaklar çok daha küçük ve çok daha hafif olacak, böylece daha yüksek bir hıza sahip olabilecekler.

Yolcu uçakları

Tabii ki en popüler uçaklar en çok başınızdan geçenler ve çocuklarınızın bile ailenizle tatile gittiğinizde kullandığı uçaklardır. Yolcu uçakları kargo uçakları kadar büyük olacak ama yapılarının biraz farklı olacağını göreceksiniz çünkü kargo uçağının aksine kokpit içi uçaklar koltuk ve hatta küçük bir mutfak ile doldurulacak. , dünyanın her yerinden paketlerle doldurulabilmesi ve hedeflerine teslim edilebilmesi için boş olacak.

Uçaklar büyük, küçük veya orta büyüklükte olacak ve bu, küçük uçaklarda olduğu gibi 2-5 yolcudan başlayarak, orta uçaklarda olduğu gibi 70 koltuğa gidebileceğinizi, 200’den fazla kişiye kadar gidebileceğinizi göreceksiniz. Airbus 777 gibi büyük havayolu uçakları var ve sizler için telefonlarınızda ve tabletlerinizde bile ücretsiz oynamanız için hazırladığımız simülatör oyunlarımız aracılığıyla bu farklı uçak türlerini sürmenin sizin için ne kadar zor olacağını göreceksiniz. Bedava.

Savaş uçakları

Herhangi bir ülkenin ordusu dünyanın en büyük uçak filosuna sahiptir ve bu uçakların çoğunun 1. Dünya Savaşı veya 2. uçaklar burada web sitemizde ve savaş sırasında bir varlık olup olmadığınızı görün.

Bu uçaklar yolcu veya kargo uçaklarından çok farklı olacak ama hız yapanlara çok benzeyecekler ama o kadar hafif olmayacaklar, çok fazla silah ve mühimmat taşımak zorunda kalacaklar ve siz sevgili çocuklar bunu göreceksiniz. Bu uçaklar oyunlarımız üzerinden klavyedeki A, S, W, D ve OK tuşları kullanılarak kontrol edilecek ve silahları ateşlemeniz için FARE ile ateş etmeniz ve uçağınızın hedefini belirlemeniz gerekecek.

Kolay olmayacak ama maceralar yaşayacaksınız ve çok dikkatli olmanız gerekecek, çünkü savaş uçakları oyunlarının çoğu savaş sırasında olacak ve en kısa sürede emin olmanız gerekecek. , uçak içinde veya yerde olacak tüm rakiplerinizi yenerek puan kazanmayı başaracaksınız.

Uçaklarınızda iki farklı silah türü bulunacak ve silahlarınızı mümkün olan en iyi şekilde çekmeye başladığınızdan emin olmalı ve hızlı makineli tüfekleri kullanarak oyunlar boyunca ne kadar puan kazanacağınızı görmelisiniz. Bu yeni mücadelenin sonunda atılması gereken uçaklarınızın veya bombaların tahtasını kaldırın ve web sitemizdeki en iyi savaş uçağı pilotlarından biri olabilirsiniz. İyi eğlenceler!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin