web analytics

bebek winx macerası oyunu oyna

Bebek Winx Macerası Oyunu Nasıl Oynanır?

Bebek Winx Macerası oyunu oyna. Maraton hayranıysanız Baby Winx Adventure tam size göre bir oyun. Bu bebekler, iyi bir koşuya ya da belki uçuşa gelince ortalıkta dolaşmıyorlar mı? Küçük ve sevimli olmalarına rağmen hızlı gidebilirler. Ama dikkatli ol! Bu yarışın da bazı engelleri var. 

Ayrıca onlara bir koç olabilir ve uçuş pistinde tüm bu şeylerden nasıl kaçınacaklarını onlara gösterebilirsiniz. Havada yüzen nesneleri, elmasları ve sihirli maddeler içeren komik görünümlü şişeleri de yakalamalarını onlara hatırlatmalısınız. 

Hazır, Sabit, Uçun!

Bu oyunun amacı, bebek periye uçan yolda rehberlik etmektir. Mesele şu ki, birileri işini iyi yapmadı ve şimdi bazı engeller var. Tüm bu şeylerden kaçınmanız gerekecek. Aksi takdirde maalesef oyunu kaybedersiniz.

Engeller arasında bazı sevimli küçük keçiler olacak. Şirinliklerine aldanmayın! Keçiler herhangi bir zamanda uçuş pistlerinde olmamalıdır. Burada yapacakları tek şey ortalığı karıştırmak. Ayrıca, bir kez daha kaçınmanız tavsiye edilen bazı çitlerle karşılaşacaksınız.

Tüm bunları yapmak çok zor olmayacak. Bebek Winx perisini başka bir çizgi üzerinde uçurmak için ekranın sol veya sağ yarısına tıklamanız yeterli.

Faydalı ipuçları

Özellikle pist viraja geldiğinde ara sıra zorlayıcı olabiliyor. Çünkü o zaman tüm bakış açısı değişir. Bunun için biraz alışmanız gerekiyor; bunun dışında iyisin.

Ayrıca yukarıda yüzen tüm parlak elmasları toplamayı da unutmayın! Bunları daha sonra ticaret için kullanacaksınız. Bunlardan yeterince toplarsanız, yeni karakterlerin kilidini açabilir veya bazı iksirleri ve daha pek çok şeyi yükseltebilirsiniz. Bu oyunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar ilginç olacak!

Baby Winx Adventure oynamaktan hoşlanıyorsanız, deneyebileceğiniz 40 Winx Club oyunu daha olduğunu öğrenmek sizi heyecanlandırabilir! 

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.