web analytics

bloom gökyüzü macerası

Bloom Gökyüzü Macerası Oyunu Oyna

Bloom Gökyüzü Macerası oyunu oyna. Sizin için yeni bir maceramız var sevgili çocuklar, hayır diyemeyeceğinizi bildiğimiz bir macera ve işte bu yepyeni Bloom Gökyüzü Macerası’nda, adından da anlaşılacağı gibi, aslında Bloom’la kimlerle oynayacaksınız? çizgi filmlerdeki Winx perilerinin ana karakterlerinden biridir ve elbette birçok Winx oyunumuzda yer alır, bu yüzden elbette onunla oynamayı her zaman merak edeceğinizi ve birlikte iyi vakit geçireceğinizi umuyoruz.

Bloom, games-kids.com’da olmaktan her zaman heyecan duyuyor çünkü yeni arkadaşlar edinmeyi seviyor ve bunun yanı sıra, bazen sizin yardımınıza da ihtiyacı var ve bazen de onu giydirmek gibi eğlenceli bir şey, sonuçta Bloom bir gerçek moda tutkunu ve diğer zamanlarda bu yeni Bloom Sky Adventure’da olduğu gibi daha maceralı bir şey.

Bloom bir Winx perisi, yani bir tür süper kahraman ve önemli bir görevi olduğu için bugün ona yardım edeceğinizi umuyor. Bloom Sky Adventure oyununda ilerlerken bu deneyimin size sunduğu başka sürprizleri de göreceksiniz ama bu arada ne yaptığınızı da bilmeniz gerekiyor.

Yani sen Bloom’sun şehir boyunca uçuyorsun ve aslında onu uçurmak için hiçbir şey yapmana gerek yok, ama puanlara benzeyen küçük kalpleri toplamasına yardım etmelisin ve ayrıca hepsinden kaçınmak için elinden gelenin en iyisini yapmalısın. düşmanlar ve eğer Winx hayranıysanız, belki kötüleri bile tanıyacaksınız.

Dikkatli olmalısınız çünkü bölümlerde ilerledikçe Bloom daha hızlı uçacak ya da daha fazla düşman olacak gibi daha da zorlaşacak. İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.