winx club stella giydirme oyunu oyna

Winx Club Stella Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır?

Winx Club Stella Giydirme oyununu oyna. Sevgili Winx Club hayranları! Tıpkı senin gibi moda periler için büyülü bir okul olan Alfea’ya hoş geldin!

Alfea dünyadaki kız ve erkek çocuklarına kapılarını açıyor. Şık bir Believix Perisine dönüşmeye hazır mısınız? Kolay olmayacak! Alfea, Trix cadılarının ortaya çıkarmak için çaresiz olduğu bir sır içeriyor, bunu yapmadan önce bulmak için tüm peri güçlerinizi kullanmanız gerekecek!

Bloom, Stella, Aisha, Flora, Musa, Tecna, Profesör Palladium ve Daphne dahil olmak üzere tüm favori Winx Club karakterlerinizle tanışacaksınız. Ama Alfea’da sihir ve maceradan daha fazlası var – moda da var.

Alfea’da Stella ’nın Moda Butiği 24 saat açıktır. Peri tarzınızı istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.

Yurtınıza birçok resmi Winx Club mobilyası (ve süper sevimli oyuncaklar) ile stil verin.

Winx Peri Okulu’ndan hoşlanıyorsanız, neden Winx Club video klipleri, 1000’den fazla kıyafet kombinasyonu, 200’den fazla görev dahil olmak üzere tüm seviyelere ve heyecan verici içeriğe erişimi olan tam sürümü denemiyorsunuz, arkadaşlarınızın yurtlarını ziyaret edin ve onlara sevimli çıkartmalar ve daha fazlasını gönderin !

Winx Club: Winx Peri Okulu sizi bekliyor, büyülü peri hikayenize başlamaya hazır mısınız? Bedava Winx Club Stella Giydirme oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
gizem ay

winx sizi çooooooooooooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Ekim 20, 2020