web analytics

winx moda gözlükleri

Winx Moda Gözlükleri Oyunu Oyna

Winx hayranı olmak için harika bir zaman ve yalnızca televizyon şovları ve franchise çevresindeki tüm harika medya için değil, aynı zamanda çevrimiçi Winx Oyunları oynamayı seviyorsanız ve aynı zamanda Play-Games’in bir ziyaretçisiyseniz, çünkü sizi sürekli olarak getiriyoruz. Bu serideki oyunlar, tıpkı bugün Winx Fashion Glasses adlı her zaman basit ve eğlenceli oyunla yaptığımız gibi!

Winx Girls gibi kendi şık gözlüklerinizi süsleyin!

Winx Club Kızları her zaman şov dünyasının en moda kadınlarından biri olmuştur ve en sevdikleri aksesuarlardan biri de her zaman güneş gözlüğü olmuştur, şimdi kendinize bir çift süsleme şansı yakalıyorsunuz.

Her tür güneş gözlüğü herkes için uygun değildir, bu yüzden bu oyunda kendi fotoğrafınızı yükleyip ardından ekrandaki seçenekleri kullanarak gözlüğü tasarlayacaksınız.

Çerçevelerinin şeklini, rengini, camdaki gölgelendirmeyi seçebilir ve mümkün olduğunca sevimli olacak şekilde aksesuarlarla süsleyebilirsiniz, ki bunun son tasarımda görüneceğinden eminiz!

Şimdi eğlence başlasın ve hem kızlar hem de erkekler için gelecek olan tüm yeni eğlence için etrafta dolaştığınızdan emin olun!

Winx Moda Gözlükleri oyunu kral oyun skor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.