web analytics

winx sihirli e-kart

Winx Sihirli E-Kart Oyunu Oyna

Winx Club şovu ve buna dayalı oyunlar, onu izleyen kızları her zaman yaratıcı olmaya ve yaratıcılıklarını olabildiğince ifade etmeye teşvik etti, ekibimizin davet ettiği gibi şu anda ve burada da yapmaya davet edildikleri şey bu. herkes Winx Magic E-Card adlı harika bir yeni dekorasyon ve Kendin Yap oyunu çevrimiçi oynasın!

Winx Perileri ile kendi elektronik kartınızı burada oluşturun!

Daha sonra yazdırıp arkadaşlarınıza göndermek için kullanabileceğiniz kartınızı oluşturmak için ekranın sol tarafındaki butonları kullanarak kartınızı süsleyebilirsiniz.

Kartpostalın üzerine pullar yerleştirebilir, üzerindeki desenleri seçebilir, çıkartmalar kullanarak daha da sevimli hale getirebilir ve son olarak, üzerinde istediğiniz Winx perisini seçebilirsiniz, her biri sizin için farklı pozlara sahip!

Tüm bu seçenekleri mümkün olduğunca karıştırıp eşleştirerek yaratıcılığınızı ortaya çıkarın ve elektronik kartpostalları süsleyin; sonunda en sevdiğiniz kartın görünümünü bulacaksınız.

Ne için bekliyorsun? Şimdi ve burada eğlence başlasın ve arkadaşlarınıza da bize katılmalarını söyleyin, burada da çok eğlenmeme ihtimalleri nedir?

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.