web analytics

winx sihirli eşleşme

Winx Sihirli Eşleşme Oyunu Oyna

Winx Club Oyunları serimiz, hemen göz atmanız gereken bazı yeni ve harika içeriklerle yenileniyor, tıpkı ekibimizin Magic Match adlı oyunu sizinle paylaşmaktan mutlu olduğu şu anda olduğu gibi, ışıltılı bir eşleştirme oyunu. dünyanın en sevilen perileri, bu yüzden bu oyunu oynamamak söz konusu olamaz!

Winx Club: Magic Match nasıl oynanır

Meyveler, kalpler, yıldızlar, çiçekler ve diğerleri şeklinde mücevherlere sahip olacaksınız ve amacınız onları çıkarmak ve puan almak için aynı olanları eşleştirmektir. Sıraları kaydırmak için fareyi kullanın ve eşleşmeleri yapmak için hepsini sola ve sağa, yukarı veya aşağı hareket ettirin.

Yeterli puan alırsanız, daha yüksek bir hedefiniz olan bir sonraki seviyeye geçersiniz, ancak elinizden gelenin en iyisini yaparsanız, tüm seviyeleri sorunsuz bir şekilde geçeceğinizden eminiz!

Artık oyunun gerçekte ne kadar basit olduğunu bildiğinize göre, geri durmamanızı, hemen şimdi onunla eğlenmeye başlamanızı ve daha sonra günün yeni oyunlarından daha fazlasını oynamak için etrafta dolanmanızı umarız, buna değer!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.