web analytics

tatlı patlama oyunu oyna

Tatlı Patlama Oyunu Nasıl Oynanır?

Sweet Boom bugün web sitemizde oynadığınız en eğlenceli ve en tatlı bulmaca oyunlarından biri olacak, oyun amaçlı, bu yüzden umarız dünyadaki hiçbir şey için bu fırsatı kaçırmazsınız çünkü sadece kaçırırsınız. bol bol eğlenirken kendinizi geliştirme şansına sahip olun!

Haydi çevrimiçi bir Sweet Boom yapalım!

Başlamak için Normal ve Ekstra zorluk seviyeleri arasında seçim yapın ve ardından ilk bulmacadan başlayın ve ardından yol boyunca ne kadar karmaşık olursa olsun hepsini tamamlamayı deneyin.

Bir jöleye yeteri kadar tıkladığınızda patlar, kendini her yerde patlatır, yakındaki jöleleri kendi renklerine dönüştürür ve bu hileyi kullanarak tüm jöleleri aynı renkte yapmak ve hepsinin patlaması gerekir.

Tüm jöleleri aynı renge dönüştürdüğünüzde ya da sadece hepsinin üzerinde çalışıp hepsini püskürttüğünüzde kazanırsınız. Tabii ki, tıklama sayınız sınırlıdır, bu yüzden bunu hızlı bir şekilde elde etmenin en iyi yolunu bulun.

Artık bu bulmacaların nasıl çözülebileceğini öğrendiniz, bu yüzden hemen şimdi deneyin ve çok yakında sizin için daha fazla oyun çıkaracağımız sadece burada mümkün olduğu için eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.