web analytics

çarkıfelek oyunu oyna

Çarkıfelek Oyunu Nasıl Oynanır?

Çarkıfelek oyna. Çarkıfelek oyun skor oyna en güzel oyunlarımızın bulunduğu Yarış Oyunlarımızdandır. Tüm zamanların en iyi kelime bulmaca oyunu! Her yerde ailenizle, arkadaşlarınızla ve Fortune hayranlarıyla olan Wheel of Fortune mobil oyununu oynarken tekerleği çevirin, bulmacaları çözün ve beyninizi geliştirin! Her gün yeni bulmacalar için kendinize sorun!

Hiç bir ünlü satın almak istediniz mi? Pat Sajak ile Tekerlek Döndürme? Harfleri tahmin et ve ikonik yapboz tahtasında görünmelerini izle. FREKENİN TEKERLE … OF – Popüler oyun şovuna dayanarak şimdi yarışmacı olabilirsiniz!

Bildiğiniz ve sevdiğiniz Emmy® ödüllü TV programına katılın, çünkü şimdi bağımlılık yaratan bir mobil oyun! Çarkı döndürün, şovun yapımcıları tarafından yazılmış yeni bulmacaları çözün ve ödülleri kazanın. Facebook üzerinden arkadaşlarına ve ailene meydan oku ya da dünyanın dört bir yanından milyonlarca diğer oyuncu ile oyna! Bedava Çarkıfelek oyunu oyna ve mutlu ol.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
İREM

ÇOK İYİ

Haziran 9, 2020
selimov zehra

aslinda cok guzel bir oyun ama biraz deyisik olsa daha iyi yani cok sevdim deyemem ve cok sevmedim de deyemem o yuzden ehh iste

Haziran 26, 2020
eylul

hıc guzel degıl yalancılar

Aralık 4, 2022
Anonim

2022 den selam deneyeim bakalım ah mazirella

Aralık 7, 2022