papa louie 3: when sundaes attack oyunu oyna

Papa Louie 3: When Sundaes Attack Oyunu Nasıl Oynanır?

Papa Louie 3: When Sundaes Attack oyna ✅✅. Papa Louie 3’te: Sundaes Attack, hoş yolculuklarınız kötü tatlılar tarafından mahvoldu! Kaptan Cori’nin Papa Louie ve diğerlerini kurtarmasına yardım edin! Çılgınca popüler Papa Louie platform serisinin üçüncü oyununda, Munchmore’un nadiren tatlı tarafını keşfedebilirsiniz! Bu tatlılara şekersiz bir diyet uygulayacağınızı gösterin ve mesajı eve götürmek için sopanızla ezin!

Papa Louie, tatlılara göz yumarak saldıran müşteriler olacağını varsaymıştı. Ne yazık ki, bu yolcu gemisinde yeni dondurucusunu açtığında büyük bir sürpriz onu bekliyordu. Tatlılar çıldırdı ve herkese saldırdı! Diğer insanlar garip büyü portallarına çekildi ve kendilerini şekerli canavarların yaşadığı tuhaf bir dünyada buldu. Geminin kaptanı olarak, yolcularınızın güvenliğini sağlamak sizin görevinizdir ve bu, her müşteriyi ve dostunuzu Papa Louie’yi bu şurupla dolu dünyadan kurtarmayı içerir. Papa Louie 3: Sundaes Attack, tamamlamanız için birçok zorlu bölüme sahiptir. Her seviyenin sonunda, kurtarılmayı bekleyen kapana kısılmış bir müşteri göreceksiniz. Oyun kontrolleri basit. Gezinmek için ok tuşlarını ve kötülere saldırmak için boşluk çubuğunu kullanın. Her seviyede farklı türden kötü şeyler vardır ve bazılarını yenmek farklı bir yaklaşım gerektirecektir. Onları bilinçsizce vurmak için kötülerin üzerine atlayabilirsiniz. Boşluk çubuğuyla vurmak onları da yok eder. Ek olarak, her seviye puanınızı artırmak için arayabileceğiniz çeşitli koleksiyonlar içerir. Ekranın altında, bu öğeleri toplama işlemindeki ilerlemenizi izleyebilirsiniz. Tüm eşyaları topla, her müşteriyi kurtar ve Papa Louie’yi bulmak için elinden geleni yap! Yapışkan seviyelerde gezinin, renkli şeker ağaçlarına bakın ve yaramaz meyvelere dikkat edin!

Papa Louie ve müşterileri sana güveniyor! Kötü tatlıları ana yemek olduğunuzu gösterin ve hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermeyin! Bu tatlılar kısır küçük mutantlardır, ancak ne kadar can sıkıcı pizzaların olabileceğini gördünüz mü? Papa Louie 1: Ne zaman Pizzas Attack, aynı serideki başka bir macera platformunu kontrol ettiğinizden emin olun!

Geliştirici
Flipline Studios, Sundaes Attack Papa Louie’yi ve aynı zamanda prequel Papa Louie 2 When Burgers Attack’ı geliştirdi.

Yayın tarihi
4 Mart 2015

Özellikler
Keşfetmek için 9 seviyeden fazla
Kilidini açmak için 28 oynanabilir müşteri
Her seviyede 6 benzersiz zorluk
2 destansı patron dövüşleri
Kontroller
Hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Saldırmak için boşluk çubuğunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
saane be mal

bayildim

Aralık 20, 2020