web analytics

papa’s bakeria

Papa’s Bakeria Oyunu Oyna

Papa’s Bakeria oyna ✅✅. Papa’nın Bakeria’sının lezzetlerine merhaba deyin! Taze pişmiş turta kokusu sizi kucaklasın. Fırının hemen dışındaki kalabalığın astarını görüyor musunuz? Kendinizi şanslı sayın çünkü sırada beklemeniz gerekmez. Bu ağız sulandıran turtaların doğum yerlerine özel erişiminiz var, çünkü çalıştığınız yer burası! Papa’nın Bakeria’sına Hoşgeldiniz! Elinizde un elde edin (ve bazen gözlerinizde). Pasta yapımı bir sanattır, hadi başlayalım!

Dikkat et! Fırın sıcak! Papa’nın Bakeria’sı pasta yapımına odaklanıyor ve Papa Louie’nin restoran serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, müşterilerinizin siparişlerini yerine getirmeye çalışırken sizi eğlendirecek etkileşimli bir oyun sunuyor. Kasabadaki herkes çok tatlı bir dişe sahip gibi görünüyor! Oyuna mevcut bir karakter yaratarak veya seçerek başlayın. Karakterinizi kişiselleştirmek için birçok seçeneğiniz var. Hepsini deneyin ve favori görünümünüzü seçin. Belki kendinizi veya tanıdığınız birini yeniden yaratabilirsiniz. Karakterin tamamlandıktan sonra önlüğü giymeye hazırsın! Oyuna ilk başladığınızda, size temel bilgileri gösteren kısa bir rehber olacak. Başlamak için bir müşteriden sipariş alın. Onlar, kabuk tipinden soslara kadar istedikleri turta hakkında her ayrıntıyı verecekler. Bir sonraki durağınız inşaat istasyonu! Pasta kabuğunu ve dolgusunu seçtiğiniz yer burasıdır. Bir kez pastanı topladıktan sonra pişirmeye başlamanın tam zamanı! Fırın istasyonuna gidin ve taze yapılmış turtanızı fırına koyun. Mükemmel bir şekilde pişirildikten sonra çıkarın ve doğru çeşnileri ekleyin! Tepenin üstünde, turtalarınızı dekore ettiğiniz yer. Bundan sonra, turtalarınızı müşterilerinize teslim etmenin zamanı geldi. Müşterilerinizin siparişlerinin detaylarına yeterince dikkat ettiniz mi? İpuçları ve bonus bilet kazanmak için her isteğini yerine getirmeye çalış! Her geçen gün yeni öğelerin ve hatta yeni müşterilerin kilidini açacaksın! Bazıları ayrıca, pastalarını hazırladığınız şekliyle seviyorlarsa özel bir tarif sunacak!

Papa’nın serisi şefin şapkasını kafana sokmaya devam ediyor! Elinizi diğer mutfak maceralarında denemek isterseniz, daha fazla bilgi için diğer Papa Oyunları koleksiyonumuza bakın!

Geliştirici
Flipline Studios, Papa Bakeria’nın yanı sıra popüler Papa’s Pizzeria, Papa Sushiria ve Papa Freezeria’yı da geliştirdi.

Yayın tarihi
14 Mart 2016

Özellikler
PIES!
Pişirilecek birçok tarif
Malzemelerin bir sürü
Özelleştirme
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

yeyek yapma oyunu. beleş yemek verse keşke.

Ağustos 31, 2022