web analytics

papa’s burgeria

Papa’s Burgeria Oyunu Oyna

Papa’s Burgeria oyna ✅✅. Papa’s Burgeria işletmeye açıldı ve müşteriler kasabanın en sulu burgerlerinden bir şeyler atmaya hazırlar. Izgaradaki burger köftelerinin cızırtılı sesleri, herkesin midesini beklentisiyle büyütecek! Çörekler hazırlayın, domatesleri kesin ve dökme demir ızgara plakasını ateşleyin! Tezgâhı idare ederken kimse boş mideyle buradan ayrılmayacak!

Papa’nın Burgeria en yeni çalışanı olarak sizinle birlikte kapıyı açar. Spatülün hazır mı? Çünkü kelime kasabada dolaşıyor ve birçok yeni müşteri bu tarafa geliyor! Papa Louie’nin en iyi yardımcısı olarak, hamburger pişirmek ve istiflemek sizin işiniz. Bir karakter seçip adınızı girerek başlayın. Kısa ve isteğe bağlı bir öğretici temelleri açıklayacaktır. Ondan sonra, önlüğü giymeye ve yemek pişirmeye başlamaya hazırsın! Papa’nın Burgeria’sında, bu lezzetli burgerleri hazırlamak için 3 iş istasyonundan sonra çalışmanız gerekir. Sipariş istasyonu, müşterilerinizin siparişlerini size vereceği yerdir. Herşeyi not ettiğinizde, ızgara istasyonuna gidebilir ve burger köftesi yemeklerini yapabilirsiniz. Köftelerinin ne kadar süreyle pişmesini istediklerini görmek için müşterinizin siparişini kontrol edin. Zamanlayıcıya ve sıcaklığa dikkat etmelisiniz. Köftenin her iki tarafı eşit şekilde pişirilmelidir. Bu sulu köfteye lezzetli bir bronzluk verdikten sonra, inşaat istasyonunu ziyaret etmenin zamanı geldi. Müşterilerinizin burgerlerinde ne tür sos ve sos istediğini görmek için siparişten bakın. Bunlardan birini seçin ve burgeri dikkatlice istifleyin. Yakışıklı görünüyor! Bileti tepsiye sürükleyin ve ambrosial yemeğe hazırsınız! Nefis! Müşteriniz hizmet ettiklerini beğenirse, size daha büyük bir ipucu verecektir! Bu yüzden burger yapma becerilerinizle onları etkilemek için elinizden geleni yapın!

Yemek pişirmekten hoşlanıyorsanız ve Papa Louie bayisine ait diğer dükkanlarda neler olup bittiğini kontrol etmek istiyorsanız, burada Papa’nın oyun koleksiyonunu keşfedebilirsiniz!

Geliştirici
Flipline Studios, Papa Burgeria’nın yanı sıra, Paparia’nın çok çeşitli Papaya oyunları arasında Papa’nın Bakeria, Papa’nın Freezeria ve Papa Sushiria’sını da geliştirdi.

Yayın tarihi
6 Aralık 2010

Özellikler
40’tan fazla rütbe
Farklı tarifler
Müşteri çeşitliliği
Karakter ve mağaza özelleştirmesi
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
edde

bilmem iyi yağğğğğğğğğniiiii

Mart 1, 2021