web analytics

papa’s cheeseria

Papa’s Cheeseria Oyunu Oyna

Papa’s Cheeseria oyna. Yemek pişirme becerilerinden emin misin? O zaman gel, Papa’s Cheeseria’da çalışmaya başlayın ve şehirdeki en iyi ızgara peynirli sandviçleri hazırlayın! Mmm, peynir … Izgara ekmek dilimleri arasında sızan sıcak peynirlere kimse karşı koyamaz. Evet, zor ama önceliğiniz aç müşterileriniz! Spatülünü al ve şefinin şapkasını giy! Biraz peynir eritelim!

En iyi müşteriler aç müşterilerdir! Mağazanı ziyaret edenler kesinlikle aç! Papa’s Cheeseria’da, müşterilerinize en iyi ızgara peynirli sandviçleri sunmaya çalışıyorsunuz. Müşterilerinizin her birinin farklı zevkleri var ve bu her şefin üstesinden gelmesi gereken bir zorluk! Müşterilerinizin siparişlerini yazın ve mutfak sihirbazını gerçekleştirmek için mutfağa gidin! İlk önce ekmek türünü seçin. Çok fazla seçenek! Sonra peyniri üstüne yerleştirin ve diğer lezzetli malzemeleri ekleyin. İşiniz bittiğinde, bir sandviç yapın. Altın kahverengi bronzlaşma zamanı! Izgara istasyonunu ziyaret edin ve sandviçinizi müşterilerinizin beğenisine göre ızgaralayın. Lezzetli kokuyor! Kesme tahtası üzerine yerleştirin ve kızartma bölümüne geçin. Izgara peynirli sandviç, garnitür olarak patates kızartması olmadan tamamlanmaz. Siparişi kontrol edin ve doğru patates kızartmasını seçin. Bittiğinde, sos ve sos ve işte ilave edin! Sandviç servis edilmeye hazır! Müşterinizin isteklerini yerine getirirseniz, büyük bir bahşiş ve oyun biletinin tadını çıkarın. Ne için bekliyorsun? Izgara yapmaya devam et!

Papa’nın diğer restoranını ziyaret etmek ister misiniz? O zaman farklı yemek pişirmek için Papa’nın oyun koleksiyonumuza bakın! Papa’nın serisi çok çeşitli tarifler sunar: pizzalar, burgerler, sushiler, tavuk kanatları ve daha fazlası! Oynarken iyi eğlenceler.

Geliştirici
Flipline Studios, Papa’nın Cheeseria’sının geliştiricisidir. Stüdyo ayrıca Papa Louie’nin dizisiyle de ünlü.

Yayın tarihi
10 Haziran 2015

Özellikler
Birçok özelleştirme seçeneği
Farklı tarifler
Müşteri çeşitliliği
Unlockable maddeler
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.