web analytics

papa’s donuteria

Papa’s Donuteria Oyunu Oyna

Papa’s Donuteria oyna ✅✅. Donuts, Papa’nın müşterileri için lunapark ziyaretleri sırasında tadını çıkarmak için en iyi zevk. Bir önlük alın ve bu yuvarlak iyilik külçelerini şekillendirmeye ve kızartmaya hazır olun, çünkü çörek yapacaksınız! Fuar yılın bu döneminde oldukça yoğun ve yeni eklenen atraksiyonlar sayesinde birçok müşteriniz olacak. Öyleyse kollarınızı yukarı kaldırın ve hamuru şekillendirmeye başlayın. Yağı ısıtın ve siparişleri yazmaya başlayın.

Papa’nın Donuteria’sı bir donut dükkanı çalışanının hayatının tadını çıkarmaya davet ediyor. Lunapark eğlencelerine kolayca erişebilmek için işi kabul etmiş olabilirsiniz, ancak önceliğiniz aç müşterilerinizin göbeklerini lezzetli ve taze pişmiş çörekler ile doldurmak! Adınızı girin ve hemen başlayın. Hazır bir karakter seçin veya kendinizinkini oluşturun. Karakterinizin görünümünü kişiselleştirirken seçebileceğiniz çok sayıda seçeneğiniz var. Kısa bir dersten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin siparişlerini sipariş istasyonunda not alın ve çörekleri hamur istasyonunda hazırlamaya başlayın. Hamuru seçin ve doğru şekli elde etmek için kesin. Bir sonraki adım, hamur halkalarınıza kızartma istasyonunda sıcak su banyosu yapalım. Donutların her iki tarafını da kızarana kadar kızartın. Zamanlayıcıya göz kulak olun, çünkü hamur halkalarınızı yakmak istemezsiniz. Çörek pişirildikten sonra, biraz lezzet ekleyebilirsiniz! Doğru istasyonu seçtiğinizden emin olmak için bina istasyonunu ziyaret edin ve sırayı kontrol edin. Parlak, renkli ve lezzetli! Kalan malzemeleri, sosları ve daha fazlasını ekleyin. Hazır olunca sıcak tatlıları müşterilerinize servis edin. İyi iş çıkardın mı? Müşterinizin beklediği mükemmel çörekleri teslim ederseniz, size büyük bir ipucu verir ve hatta etkinlik bileti kazanırsınız! Daha fazla donut kızartın ve müşterilerinizin mağazayı tamamen memnun bırakmasını sağlayın;

Papa’nın Donuteria en popüler yemek oyunlarından biridir. Daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız, mutfak eğlencesi için Paparia’nın oyun koleksiyonuna göz atın!

Geliştirici
Flipline Studios, Papa’nın Donuteria’sını ve Papa Scooperia, Papa’nın Bakeria ve Papa’s Pizzeria’sı da dahil olmak üzere diğer birçok papa’nın unvanını geliştirdi.

Yayın tarihi
16 Haziran 2014

Özellikler
Kilidini açmak için yemek tarifleri bir sürü
Küçük oyunlar
Farklı müşteriler
Birçok özelleştirme seçeneği
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.