web analytics

papa’s freezeria

Papa’s Freezeria Oyunu Oyna

Papa’s Freezeria oyna ✅✅. Yaz burada! Papa’nın Freezeria’sı sıcak güneşin ve Calypso adasının kristal sularının tadını çıkaran tatilcilere en iyi tropikal ikramları sunuyor! Papa’nın Freezeria’sında çalışarak yazın keyfini çıkarmanın rahatlatıcı bir yolunu buldunuz, ancak Papa Louie ayrıldı ve şimdi dükkandan siz sorumlusunuz! Stoklarınızı kontrol edin ve mikserleri takın! Dükkanın hazır olduğundan emin ol! Turist sezonunun zirvesi ve lezzetli bir soğuk atıştırmalıktan keyif almaları istenecek.

Müşterilerinizin yazlarını, lezzetli soğuk ılık pazarları sunarak canlandırın! Bu ikramların mevcut kombinasyonları ile karıştırabilirsiniz, ancak müşterileriniz tam olarak ne istediklerini bildikleri için endişelenmeyin. Amacınız, müşterilerinize siparişlerine göre pazarları hazırlamak. Müşterilerinizden gelen siparişleri almak ve almak için sipariş istasyonuyla başlayın. Siparişlerinin dahil etmesini istedikleri her şeyi size söylerler, bu nedenle çok dikkat edin. Her şeyi not edin ve pazar yapmaya başlamak için inşaat istasyonuna gidin. Gösterge ölçüm aletinin yeşil kısmına ulaştığında düğmeye basmaya çalışın. Mükemmel zamanlama en iyi kalitede tatlılarla sonuçlanır. Üssü ve malzemeleri seçin. Doğru malzemeleri topladığınızda, her şeyi bir araya getirmenin zamanı geldi! Yum! Zaten lezzetli görünüyor. Karıştırıcıya bir göz atın. Her şey bir araya getirilmiş ve diğer lezzetlerle dekore edilmeye hazır! Toplama istasyonu, müşterilerinize hizmet etmeden önce sundae renk katmak için çeşitli malzemeler içerir. Hazır olunca tatlıyı müşterinize verin! Bir kaşık tattıktan sonra ne düşündüklerini söylerler. Her gün tamamladığınızda, yeni müşteriler farklı siparişlerle gelecekler. Ayrıca yeni malzemelerin kilidini açacaksınız. Güneş ılık olabilir, ama ikramların herkesi serinletecek!

Tatlı bir dişin var mı? Neden Papa’nın Bakeria’sını denemiyor ve lezzetli turtalar pişirmiyorsunuz? Diliminizi iki ya da iki kişi saklarsanız kimse farketmez!

Geliştirici
Flipline Studios, Papa Freezeria’nın Geliştiricisidir. Stüdyolar ayrıca Papa’nın Pizzacı ve Papa’nın Donuteria’sı gibi diğer Paparia oyunlarını da geliştirdi.

Yayın tarihi
5 Ağustos 2011

Özellikler
Eğlenceli oyun
Denemek için farklı tarifler
Müşteri çeşitliliği
Unlockable maddeler
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın. Papa’s Freezeria oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
wayne rooney

harika futbol oyunları var.

Eylül 17, 2020