web analytics

papa’s hot doggeria

Papa’s Hot Doggeria Oyunu Oyna

Papa’s Hot Doggeria oyna. Bazı lezzetli sosisli sandviç, soda ve patlamış mısır olmadan uygun bir oyun günü olmayacak. Neyse ki, Papa’nın Hot Doggeria burada ve yeni bir çalışanı var: siz! Sosisli sandviçleri çevirmeye, kağıt bardakları soda ile doldurmaya ve patlamış mısır patlamaya hazır olun! Kalabalık neşelendiriyor, güneş parlıyor, ama cızırtılı sosislerin ağız sulandıran kokusu oyunun yıldızı olacak! Herkese bu oyun gününün gerçek VIP olduğunu göster!

Griller Stadyumu’na Hoşgeldiniz! Büyük oyunun günü burada ve bu konuda çok heyecanlısın! Biletler tükendi, ancak oyunu doğrudan yeni iş yeriniz Papa Hot Doggeria’dan izleyebilirsiniz! Papa Louie’nin serisinin 7. bölümü olan Papa’nın Hot Doggeria’sı, çok seçici müşteriler ve çeşitli tariflerle pişirme ve servis becerilerinize meydan okuyor. Oyuncu olarak, amacınız müşterilerinize Griller Stadium’un sunduğu en iyi sosisli sandviçleri sunmaktır. Oyunu izlemek insanları acıktırır, bu yüzden ızgarayı sıcak tutun! Önceki oyunlarda olduğu gibi, bir dizi iş istasyonu kullanarak yemeklerinizi hazırlar ve servis edersiniz. Papa’nın Hot Doggeria’sında 4 istasyon var. Sipariş istasyonu, müşterilerinizin size siparişlerini söyledikleri yerdir. İstedikleri öğünün her detayını listeler, bu yüzden çok dikkat edin. Pişirmeye başlamak için sipariş biletlerini kontrol edin ve ızgara istasyonuna gidin. Burada sosisleri ısıtırsınız. Izgaradaki her noktanın üzerinde durmanız gereken bir zamanlayıcı vardır. Sosisleriniz mükemmel bir şekilde kızartıldığında, bir topuz seçebilir ve sosu, çeşnileri ve diğer lezzetli malzemeleri eklemek için inşaat istasyonunu ziyaret edebilirsiniz. Son durağın mısır haşhaş istasyonu. Müşterinizin, sosisli sandviç ile gitmek için soda ve patlamış mısır istediğini kontrol edin. Doğru bedeni seçin ve her şeyi servis tablasına yerleştirin. Şimdi sipariş tamamlandı! Hotdog’yu müşterinize sunma ve sıkı çalışmalarınız için bazı ipuçları toplama zamanı!

Oyun gününü kim sevmiyor? Renkli bayraklar, tezahürat bir kalabalık ve lezzetli atıştırmalıklar kokusu her yerde! Papa Louie’nin diğer birçok restoranından birinde kariyer yapmak istiyorsanız, Paparia veya Papa Louie oyunları koleksiyonumuzu ziyaret ettiğinizden ve serideki diğer oyunlara göz attığınızdan emin olun!

Geliştirici
Flipline Studios, Papa’nın Hot Doggeria’sını yarattı. Aynı serideki stüdyolar ünlü Papas Pizzeria ve Papas Sushiria’yı geliştirdi.

Yayın tarihi
19 Kasım 2012

Özellikler
Seçici müşterilerin mutlu olması için çeşitlilik
Farklı tariflerin bir sürü
Eğlenceli mini oyunlar aracılığıyla eşyaların kilidini aç
Birçok özelleştirme seçeneği
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
emine

bu oynıu çok güzel bayılsmı aşkım oyun

Şubat 18, 2024