web analytics

papa’s sushiria

Papa’s Sushiria Oyunu Oyna

Papa’s Sushiria oyna. Yemek çubuklarınızı ve pirinç pişiricinizi alın! Isırık büyüklüğünde bir lezzet oluşturmak için Papa’nın Sushiria’sına gidiyoruz! Nori, pilav ve diğer birçok lezzetli malzemenin mükemmel birleşimi olan suşi, Sakura Körfezi halkı arasında en popüler yiyecek! Bıçağınızı keskinleştirin ve ağız sulandıran baharatlarla doldurulmuş suşi dilimlerini dilimlemeye hazırlanın! Taze haddelenmiş suşi ve bir bardak köpüklü çay servis mükemmel bir yemek! Müşterileriniz kadar çeşitli siparişlerle, dükkanınızdaki konukların size hizmet etmeleri konusunda zorluyor musunuz?

Mutfağa gitmeye hazır olun. Önceden var olan bir karakter seçebilir veya birçok özelleştirme seçeneğini kullanarak kendi karakterinizi oluşturabilirsiniz. Karakter yaratıcısı ile saç stiline, saç rengine ve daha fazlasına karar verebilirsiniz. Hazır olduktan sonra, kısa bir eğitimden sonra işinize başlayabilirsiniz. Papa Louie’nin Restaurants serisindeki diğer oyunlarda olduğu gibi, yemeklerinizi hazırlarken üzerinde çalışacağınız 4 istasyonunuz var. Sipariş istasyonu, müşterilerinizden sipariş aldığınız yerdir. Pişirme istasyonu, diğer malzemeleri eklemek ve suşi suyunuzu almak için pilavı inşaat istasyonuna götürmeden önce pişirdiğiniz yerdir. Son olarak, suşi ile servis yapmak için kabarcık çay yapabileceğiniz çay istasyonuna sahipsiniz. Kulağa hoş geliyor! Bir müşteri sipariş verdiğinde, suşilerinin nasıl hazırlanmasını istedikleri hakkında her ayrıntıyı size söyleyecektir. Pirinç türünden soslara kadar, yüksek puanlar ve püf noktaları kazanmak için bu ayrıntılara dikkat etmelisiniz. İpuçları ile, hem dükkanınızı hem de karakterinizi kişiselleştirmek için dükkandan yeni ürün ve kıyafetler satın alabilirsiniz. Bazı müşteriler daha talepkar olacak ve hatalarınıza aşırı tepki vereceklerdir. Bazen bir müşteri dükkanınıza ellerinde özel bir tarifle girebilir. Suşilerine mükemmel servis ederek kalplerini mideleri üzerinden kazanın. Dükkanınızı dolu karnı ile terk ederken, size özel tarifleri ödüllendirirler. Bu tarifler size daha fazla para kazandıracak ve kilidini açmak için bol bol var!

Açılacak birçok tarif ve çılgın müşteriyle Papa’nın Sushiria’sında herkesin zevk alacağı eğlenceli bir hikaye var. Koleksiyonumuzdaki diğer Papa’nın Oyunlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici
Papa Sushiria, aynı zamanda dünyaca ünlü Papa Freezeria, Papa Scooperia ve Papa Louie’nin oyun serisinin yaratıcısı olan Flipline Studios tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
13 Aralık 2016

Özellikler
Şefinizi ve sunucunuzu özelleştirin
145 menü öğesinin kilidini aç
40 eşsiz özel tarif
7 eğlenceli mini oyun
Kontroller
Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

çokkkk güzel lannnn

Nisan 19, 2021