web analytics

metal black wars

Metal Black Wars Oyunu Oyna

Metal Black Wars, macera unsurları da içeren web sitemizin çekimleri ile en iyi yeni aksiyon oyunlarından biri olmak üzere, çünkü düşman topraklarına sızmak ve anlaşma yapmakla görevli süper bir asker olduğunuz bir oyundan bahsediyoruz. Kampanya boyunca orada karşılaştığınız birden fazla düşmanla!

Düşmanları vurarak Metal Siyah Savaşlarını kazanalım!

A, D ile hareket edin, zıplamak için boşluk tuşunu kullanın, J ile ateş edin, K ile el bombası atın, yeniden doldurmak için R’yi kullanın ve L ile güçlendiricileri kullanın. Her seviyede, zorluk seviyesini seçtikten sonra kendinizi buluyorsunuz, ilerliyorsunuz, Karşılaştığınız düşmanları vurun ve yolun sonuna ulaşana kadar hayatta kalın.

Tabii ki, patronlar da sonunda ortaya çıkacak, onlar daha güçlü, bu yüzden onları yenmek için daha çok çalış. Madeni para kazandıkça bunları yeni teçhizat, silahlar ve güçlendiriciler satın almak için kullanın, böylece askeriniz güçlenir ve yolda zorlaşan seviyelerin üstesinden gelebilir.

Anladığınızdan eminiz, o yüzden eğlence hemen başlasın ve arkadaşlarınıza da bu oyundan bahsedin, oynama şansını kaçırmaları onlar için çok yazık olur!

Nasıl oynanır?

A, D, boşluk, J, K, L, R kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.