portakalı koru 2 oyunu oyna

Portakalı Koru 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Portakalı Koru 2 oyna ✅✅. Kötü yağmur bulutu tekrar geri döndü ve keskin tırnaklarını Cover Orange 2’deki meyveli dostlarımıza dökmeyi dört gözle bekliyor! İlk oyunun devamı olan Cover Orange 2, zorlu bulmacalarla 25 eğlenceli bölümle dolu renkli bir dünyaya sahip! Ellerini çenene koy ve ortalama bulut gelmeden önce Orange ve arkadaşlarının güvenliğini sağla! Meyve halkını korumak için bir bariyer oluşturmak için çeşitli nesneleri toplayıp yerleştirin. Mimari kusursuzluğunuzu bir kenara bırakın! Sonuç çekici görünmeyebilir, ancak en azından arkadaşlarınız güvende olacak!

Havanın nesi var? Farketmez, çünkü Fruitville’in sulu halkına yardım etmek için buradasınız! Her bulutun bir gümüş astarı vardır, ancak Cover Orange 2’nin renkli dünyasına musallat olan sadece gümüş tırnaklara sahiptir! Gök gürültüsünün uzak sesini duyabiliyor musun? Gelmeden önce bir barınak inşa etmeye başlasan iyi edersin! Her seviye farklı bir platform tasarımına sahiptir. Seviyedeki karakterler için güvenli bir alan oluşturmak için platformlardan tekerleklere, kasalara ve fıçılara kadar farklı nesneler verilecek. Nesneleri yerleştirmeye çalıştığınızda meydan okuma başlar! Bir barınak oluşturmak için, nesneleri her seviyede gördüğünüz beyaz çizginin üzerine düşürmeniz gerekir. Yerinize dikkat edin çünkü küçük bir boşluk bile tırnakların Portakal’a ulaşmasına izin verecektir. Temas halinde, Portakal ve diğer meyveler çürür ve ölür. Bunun olmasına izin verme! Bazı seviyelerde, nesneleri etraflarına veya diğer nesnelere dikkatlice bırakarak çevreyi değiştirerek karakterleri daha güvenli bir yere taşımak zorunda kalacaksınız. Dikkatlice planlayın ve meyvelerin kahramanı olun!

Çabalarınız sayesinde, güneş yine Fruitville’de parlıyor! Bir kahramanın işi asla bitmez! Serinin ilk oyunu olan Cover Orange! Ayrıca, devam filmlerini deneyin: Turuncu Kapak: Journey Knights, Turuncu Kapak: Journey Pirates ve Turuncu Kapak: Players Pack

Geliştirici
FDG Entertainment bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi
20 Haz 2013

Özellikler
Oynamak için 25 seviye
Bağımlılık oyun
Renkli grafikler
Zorlu bulmacalar
Kontroller
Bulmacayı çözmek için farenizi kullanın.. Cover Orange 2 olarakta oyunumuz oynanmaktadır.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.