web analytics

Yüz buruşturma oyunları

TÜM OYUNLAR

Yüz buruşturma oyunları oyna. Grimace Shake oyunları, aynı adı taşıyan 1971 maskotunu kutlayan McDonald’s Grimace Doğum Günü Yemeği’nin 2023 tanıtımı sayesinde her zamankinden daha popüler hale geldi. , son birkaç aydır her yerde olduğu gibi!

İlk olarak, aynı adı taşıyan meyve aromalı milkshake ve yaratığın, eski Nintendo Games’e benzer bir yandan kaydırmalı platform macera oyunu olan Grimace’s Birthday adlı tanıtım için kullanılan çevrimiçi bir oyuna ne kadar kolay entegre edildiği için. Shake topluyorsun, bir kaykayla takla atıyorsun ve numaralar yapıyorsun ve tüm düşmanlarını yeniyorsun!

O zamandan beri, karakter internet pop kültürü konuşmasında tanıtıldı ve hayran animasyonlarından memlere, Tiktoks’a ve tabii ki çevrimiçi Grimace Shake oyunlarına kadar her şeyde yer aldı; artık sizinle de paylaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz!

Gelin, ücretsiz çevrimiçi Grimace Shake Oyunlarının ne kadar eğlenceli olabileceğini görün!
Tabii ki, bu canavarları dünyayı ele geçirmeden önce vurduğunuz Grimace Shake atış oyunlarıyla aksiyona başlayın, onunla şarkı söyleyebileceğiniz FNF’den müzikal oyunlar, Grimace ile ondan kaçmanız gereken korku oyunları var. hatta başlık karakterini içeren bulmacaları çözün.

Onu ezdiğin beceri oyunları, karnını patlatmaya çalıştığın tıklama oyunları, maceralar yaşayacağın, koşacağın, zıplayacağın ve çok daha fazlasını yapabileceğin parkur oyunları var!

Artık her şeyi anladığınıza göre, hemen başlamaktan çekinmeyin, sadece burada, bu oyunların sürekli akışını sağlayacağımızdan emin olacağız, böylece dünyadaki en yeni favori meme karakterinizle oynamaktan asla sıkılmazsınız! Eğlence!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin