akinatör oyunu oyna

Akinatör Oyunu Nasıl Oynanır?

akinatör oyunu oyna. Aklınızdan geçen herşeyi mutlaka bilecek. Akinator gerçek bir web dehasıdır. Bilgilendirici yetenekleri sayesinde bu cin aklınıza gelen her karakteri tahmin edebilir. Şüphe? O halde, asılsız olmamak için Akinator’un pratikteki gücüne inanalım. Başlamadan önce cinsiyetinizi ve yaşınızı belirtmelisiniz. Bundan sonra bir karakter tasarlayın ve oynamaya başlayın. Akinator size çoktan seçmeli, evet-hayır araştırma soruları soracaktır. Soruları dürüstçe yanıtlayın ve kesin sonuca şaşıracaksınız. Herhangi birini tahmin edebilirsiniz: çizgi film karakterleri, TV dizileri, anime, edebi kahramanlar, aktörler, şarkıcılar, sporcular, bilim adamları ve diğerleri. Akinator, aklındaki herhangi bir kahramanı tahmin edebilir. İyi oyunlar!

Geliştirici ve Platform
Akinator Online, bir Fransız bilişim mühendisliği şirketi olan Elokence tarafından geliştirilmiştir. Bir tarayıcı oyunu ve bir Android uygulaması olarak kullanılabilir.
Kontrol
Akinator kral oyun skor Online nasıl oynanır?
Bir cevap seçmek için sol tıklayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Yaman bekir

Akinatoru duzeltin

Mayıs 18, 2020
Minel

Ben de minel selam

Haziran 10, 2020
Anonim

guzel ama dıyokı sımdı bıraz dusuneyım ama geç cevpverıyo vallah

Temmuz 26, 2021
merve

selam

Aralık 30, 2021
Nurana Atamuradowa

Inanılmaz çok iýi bir oýun

Mart 20, 2022
Nur eroğlu

Hadi bakalım

Haziran 22, 2022
kraloyunskor.com

Merhabalar sanırım sorun yaşayanlar var.Biz sizler için elimizden geleni yapıyoruz.Eğer sorun yaşıyorsanız çok üzgünüz.Çünkü bizim sitemiz doğrulanmıştırSevgilerimizi iletiyoruz ekibimizce

Mart 20, 2023
Executive

Güzel sevdim herşeyi biliyor akıllıya bak

Mart 22, 2023
infuencer

şker veya çayı bilemediiii

Mayıs 1, 2023