web analytics

aptallık testi oyunu oyna

Aptallık Testi Oyunu Nasıl Oynanır?

Aptallık Testi oyunu oyna. insanlar yaratılışlarından bugüne zekalarını ölçmek istemiştir. zekanı ve iq nu hem ölçmek hemde eğlenmek amaçlı bu oyunumuz sizlerle.  Şimdi senin şansın: Aptal mısın yoksa bir dahi mi, işte aptallık testi oyunumuz bu sorunun cevabını sana verecek. Gerçekten ne kadar dahisin?
Idiot Test, bu eğlenceli ve eğlenceli oyunun ilk bölümü. Bu oyunda, çeşitli aptallık seviyelerinde ilerlemelisin ve zihinsel beyin gücünün olduğunu kanıtla! Oyun boyunca ilerlemek ve daha yüksek ve daha prestijli salak seviyelere ulaşmak için bir dizi mantıklı ve zor soruyu yanıtla!
Sorular eğlencelidir ve sizi gerçekten düşündürür – bazıları mantık gerektirir, bazıları ise sadece doğru düğmelere basmanızı gerektirir. Dikkatli olun ve soruları doğru bir şekilde okuyun – bazı sorular zamana dayalı olduğu için hızlı bir şekilde tepki verin (veya bazen tepki vermeyin). Siz ilerledikçe, sorular ve talimatlar giderek daha zor hale gelir. Ne kadar ilerleyebilirsin? Zihinsel yeteneğini gösterebilir misin?

OYUNA BAŞLA
REKLAM
agayeva FATIME

ben bu oyunu coooook sevdim

Aralık 25, 2019
Seda balikci

Cok guzel oyun

Ocak 20, 2020
Seda balikci

Bu oyunu oynamazdaniz aglarsiniz

Ocak 20, 2020
İkraKukuk

bence süper test

Kasım 3, 2020
NS

Benim hiç yanlışım yok.

Ocak 1, 2021
hjk

kim yaptı bu oyunu
hangi mal yaptıysa

Temmuz 20, 2022
Anonim

güzel

Şubat 17, 2023
Anonim

güzel oyun

Şubat 17, 2023
serra

ben bir aptalım doktor aydın seni çok seviyorum

Şubat 17, 2023
Anonim

12. Soru çalışmıyor

Ekim 8, 2023
Anonim

bunee aptal senin neysee

Ocak 26, 2024