web analytics

aptal zombiler

Aptal Zombiler Oyunu Oyna

Aptal Zombiler oyunu oyna. Aptal Zombiler, atışlı bulmaca oyunlarının formatını almak ve zombileri katlayarak daha da iyi hale getirmek için burada, çünkü çevrimiçi zombi atışlı oyunlar insanların bıkmayacağı klasikler ve her zaman olacak, bu yüzden bu yeniyi paylaşmak şu anda hepinizle giriş yapmak hepimiz için çok önemli bir karardı!

Aptal Zombileri çevrimiçi vurun!

Her seviyedeki performansınıza bağlı olarak bir ila üç yıldız aldığınız için, her aşamada toplam 90 yıldız kazanabileceğiniz için, her biri birden fazla seviyeye bölünmüş dört aşama vardır, tam olarak 30’dur. Yıldızlar, tüm zombileri vurmak için ne kadar az mermiye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak verilir.

Mümkün olduğu kadar az mermiyle çok sayıda zombiyi nasıl vuracağınızı ve aynı zamanda önünüze konan çeşitli engelleri nasıl aşacağınızı öğrenmeniz gerektiğinden, onlara nişan almak ve ateş etmek için fareyi kullanın veya bir mobil cihazda oynuyorsanız parmağınızı kullanın. seni engellemenin yolu.

Bunun olmasına izin vermeyeceğinizden eminiz, bunun yerine her seviyeyi kazanın ve ardından sizi daha fazla günlük oyunumuzu oynamaya davet ediyoruz!

YazarMarketJS

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.