bitkiler ve zombiler oyunu oyna

Bitkiler ve Zombiler Oyunu Nasıl Oynanır?

Bitkiler ve Zombiler oyna . zombiler sizlere savaş açtı. onlara karşı elinizde tek silahınız bahçenize dikmiş olduğunuz bitkileriniz. Bitkiler ve Zombiler oynarken başarılar.

En başarılı ve popüler oyunlardan biri olan Plants vs Zombies, bağımlılık yapıcı oynanışı ve eğlenceli seviyeleriyle kule savunma türüne yeni bir soluk getiriyor. O gürültüyü evin hemen dışında duydun mu? Zombiler bahçenize geliyor ve çok çevre dostu görünmüyorlar! Tohumlarınızı ve küreklerinizi alın ve güneşin bahçenizde parlamasına izin verin! Sinir bozucu ölümsüz yeşilin gerçekte ne anlama geldiğini göster! Plants vs Zombies, her biri farklı bir meydan okumaya sahip düzinelerce seviye sunar. Zombi dalgalarını durdurmak için stratejik bahçe becerileriniz var mı?

Amacınız bahçenize çeşitli bitkiler yerleştirerek evinizi zombilerden korumaktır. Her biri benzersiz bir işleve sahip toplam 12 farklı bitkinin kilidini açabilirsiniz. Her bitkinin yerleştirilmesi için belirli miktarda güneş ışığı maliyeti vardır. İlk başladığınızda bahçenizde sadece tek bir savunma hattı olacaktır. Bununla birlikte, bahçeniz her seviyeden sonra maksimum 9×5 ızgaraya ulaşana kadar genişleyecektir. Buna ek olarak, başarıyla tamamlanan her seviyenin sonunda yeni bir bitki tohumu alacaksınız. Zombiler öğrenmesi yavaş ama bahçenizin yükseltmelerine nasıl uyum sağlayacağını anlayacaklar! Her yeni seviye ile davetsiz misafirlerin arasında yeni zombi türleri olacak. Bazıları diğerlerinden daha zordur ve sadece onlara karşı belirli bitkiler kullanılarak dövülebilir. Bazı seviyeler gündüzleri gerçekleşir. Düşen güneş ışığını bu seviyelerde ücretsiz olarak toplayabilir ve güneş ışığının toplanmasını hızlandırmak için ayçiçekleri yerleştirebilirsiniz. Yine de gece boyunca, gelişmek için güneş ışığına ihtiyaç duymayan gece bitkileri kullanmanız gerekir.

Hem zombi hem de strateji türlerinden farklı özellikleri birleştiren Plants vs Zombies, çevrimiçi oyuncular arasında büyük bir favori haline geldi. Eğer bir zombi kıyameti için kötü bir zaman aldıklarını ölülere göstermek istiyorsanız, diğer zombi oyunlarımızı kontrol edin!
Geliştirici

Plants vs Zombies, PopCap Games tarafından oluşturuldu.
Yayın tarihi

5 Mayıs 2009
Özellikleri

Hayatta kalma modu
Macera modu
Bulmaca modu

Kontroller

Farenizi kullanarak Plants vs Zombies oynayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.