web analytics

mutant dövüş kupası

Mutant Dövüş Kupası Oyunu Oyna

Mutant Dövüş kupası oyunu oyna. çevrimiçi Mutant Dövüş Kupası 2016 oyunu getiriyoruz, bu oyunda çok fazla puan kazanmak ve nasıl yaratabileceğinizi görmek için çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek. ve kendi canavarınla ​​savaş.

Bu yeni erkek oyununda çok dikkatli ve konsantre olmanız gerekecek ve en kısa sürede tüm rakiplerinizi yenerek puan kazanmayı başaracağınızdan emin olmanız ve kendi puanınızı yaratmanız gerekecek. tam burada web sitemizde görebileceğiniz canavar veya mutant hayvan.

Oyunun ilk adımında siz sevgili çocuklar en kısa sürede laboratuvar içerisinde kendi mutantınızı yaratabileceğinizden emin olmanız ve fareyi kullanarak genleri içine sürüklemeye başlamanız gerekecek. DNA kabınız ve bu savaşta savaşmak üzere olan kendi mutantınızı yaratmak için doldurmanız gereken üç farklı gene sahip olacaksınız.

Siz sevgili çocuklar, güçlü bir mutant sahibi olduktan sonra, en kısa sürede fareyi kullanmaya başlayarak puanları toplamayı başaracağınızdan emin olmanız ve mutanta sahip olmayı başardığınızdan emin olmanız gerekir. rakibinize karşı en iyi saldırıları yapın ve böylece en yüksek puanı alabilirsiniz. İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.