web analytics

yaşayan ölülerin laboratuvarı oyunu oyna

Yaşayan Ölülerin Laboratuvarı Oyunu Nasıl Oynanır?

Yaşayan Ölülerin Laboratuvarı oyunu oyna. Yaşayan Ölüler Laboratuvarı, bilim adamlarının dikkatli olmamalarının bir zombi kıyametine yol açabileceğini göstermek için burada. Hala dünya çapında yok, bu yüzden laboratuvardaki tüm zombileri yenmeniz ve dışarı çıkmalarını engellemeniz gerekiyor, sizi şu anda web sitemizdeki en iyi yeni aksiyon dolu oyunlardan biriyle yapmaya davet ediyoruz!

Yaşayan Ölülerin Laboratuvarı’nda hayatta kalabilir misin?

Oyunda toplamda 10 seviye bulunuyor ve her birinde farklı bir görevi tamamlamanız gerekiyor. Örneğin, Seviye 1’de laboratuvarın planlarını toplamanız gerekir, böylece diri ya da ölümsüz yanlış ellere geçmezler.

İlerledikçe, hareket etmek için sağ ve sol okları kullanarak, boşluk çubuğuna, saldırı düğmesine basarak zombileri ezin ve ilk seviyede onlara karşı bir balta ve yolda diğer silahları, hatta silahları kullanacaksınız.

Gerektiği için öğeleri almak veya zombi düşmanlarına karşı kullanmak için aşağı ok tuşunu kullanın. Her yeni seviyede daha korkunç düşmanlar var, ama eminiz ki sen de daha güçlü ve daha cesur olacaksın ve yine de hepsini yeneceksin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.