zombi düşmanı oyunu oyna

Zombi Düşmanı Oyunu Nasıl Oynanır?

Zombi Düşmanı oyna . Stick War serisi ve genel olarak Stick Figure medyası ile bir çeşit kuru büyü yapıyorum. Tabii ki, şeylerin animasyon tarafı oldukça bol, çok yetenekli insanlar sevdiğim eğlenceli eserler yaratıyor. Ancak, mobil (ve masaüstü) platformlarda sopa figürü oyunlarının eksikliğini fark etmediniz mi? Kesinlikle var, ve gerçekten sopa savaş mirası ile fantastik bir deneyim sonra daha fazla bir özlem vardı. Cue Stickman: Legacy of Zombie War, daha önce bahsettiğim en sevdiğim mobil oyundan “ilham” alan bir oyun.

Bu yüzden, ilk izlenimlerim, eminim ki sizin olduğumuzdan, bu, Stick War izleyicisini bariz bir başlık ve çamurlu görsellerle yakalamaya çalışan bir alt-par oyunu olacaktı. Saniyede 5 kare, sabit reklamlar veya ekran her değiştiğinde incelemeler için yalvaran içerik oluşturucu bekliyordum. Kardeşimle oturduğumu ve bunun dışında kötü bir oyun oynamaya başladığımı hatırlıyorum, sopa figürü renderings spaz ve saniyeler içinde oyunu çökertmek gibi gülmeye hazır. Ve onu indirdiğimde ve enayi açtığımda, güzel bir sürpriz, oldukça iyi bir oyunla karşılandım.

Şimdi sana yalan söylemeyeceğim, sadece bir düzine kadar seviyeleri ile oynamış. Ben Çöp Adam Serisi ustası değilim, ama biraz zevkli bir deneyim anlatmak için yeterli biliyorum. Oyun, yüzey seviyesinde, çok hoş değil. Şeylerin grafik tarafı bazı arzulanan bırakır, ama animasyonlar bulundu, çoğunlukla, pürüzsüz ve doğal olmak. Tüm karakter istediğim gibi görünüyordu-onlara iyi bak! Oyunun görseller bölümünde yapılması gereken daha fazla şey olabileceğini buldum, ancak geliştiricinin muhtemelen birkaç yıl boyunca bir oyunda oyalanmak istemediğini biliyorum. Yani, ne oldukları için, oldukça iyiler. Seviye 3 veya 4’te oyunun çok kolay olduğunu ve sadece iki kurtulan gönderebileceğinizi ve oyunun sonuna kadar bu şekilde bitirebileceğinizi hissediyorsunuz ve bu çok doğru. Oynarken sadece birkaç adamımın öldüğünü gördüm, bu yüzden bir süre için çok kolay bir deneyim. Bence oyunu zorlaştırmanın muhtemelen bununla gitmenin yolu olduğunu düşünüyorum.

Gerçekten hoşuma giden, ancak, birim çeşitliliği vardı. Şimdi, bazıları hiç mantıklı değil, Evet, kesinlikle. Ne uzun boylu adam karar verir ” hmm, kanlı susamış ve yırtıcı zombiler beni parçalamak için burada, ve kolayca bana bulaşabilir, bu yüzden belki bir silah kullanmalıyım. Hayır, sadece zırh giyeceğim ve yumruklarımı onlara basacağım, bu pratik geliyor!”? Söyleniyor ki, harika görünüyorlar ve her birinin kendi silahı var, birçok mobil oyunda görmediğim bir şey. Biri aynı silah modelini paylaşmıyor ve bazen bir oyun bunu yapmaktan rahatsız olmadığında sinirlerimi bozuyor. Mantık ve sürekliliği önemseyen biri olarak, şeyleri mantıklı görmeyi seviyorum. Bazı birimler masif, küçük veya ortalama idi ve bu ne kadar dayanıklı ya da güçlü oldukları için anlamlıydı. Korucu olanlar daha küçüktür ve bu nedenle daha zayıftır. Devler büyük, böylece dayak yiyebilirler. Her şey birbirine uyuyor.

Oyun, gördüğüm kadarıyla, bazen biraz korkutucu olabilir, özellikle büyük bir horde ücretleri ve sahip olduğunuz tek şey bir okçu ya da bir dev olduğunda. Bu oyunun size verdiği hissi seviyorum, temel AI ile büyük miktarda birimin kümeler halinde size doğru koşması, gerçek bir kıyamet sopa figürü filmi gibi. Garip geliyor, evet, ama Stick War 2 ve Stick Empires, Paletli ordularla aynı hissi verdi (ve bir ölçüde Stick War Legacy’s Swordwrath Horde). Bence başka bir şey olmasa da, oyunun bu kısmından zevk alan herkes olurdu.

Zombiler sopa savaşta düşman çok farklı hareket olsa da, oyun bu oyunun bir reskin gibi biraz hissediyor. Yani, madenciler, hayatta kalanlar tarafından temsil edilen kılıç balığı ve devler de hepsi orada. Evet, oyun kısmen sopa Savaşının bir klonu, bu yüzden bunun yüzünden alınan bir yıldızın biraz.

Son sözler: bu noktada muhtemelen aptal olan incelemeyi bitirmek için Stickman: legacy of Zombies, birkaç kusurla mobil cihazlar için oldukça iyi bir akılsız oyun. Yıldız tekrarlayan oyun ve oyun unoriginality bir kombinasyonu için çıkarıldı. Bence oyun mobil cihazlar için daha ağır bir şekilde pazarlanmışsa, bu yüzden buhar kazanabilir ve eğer oyun bir hikaye ya da başka bir tekrarlayan oyunu renklendirmek için bir şey olsaydı, 5 yıldızlı bir güncelleme verecektim ve bu daha büyük bir oyun serisi olabilir. Gelecekte diğer Stickman: Legacy oyununun bir incelemesini yapabilir veya yapmayabilirim. Okuma için teşekkür ederiz. Zombi Düşmanı oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.