zombi vurma oyunu oyna

Zombi Vurma Oyunu Nasıl Oynanır?

Zombi Vurma oyna . Zombi çevrimdışı oyunlar zombi katil macera devam ediyor. Bütün dünya hala zombiler tarafından tevkif edilir, her yerde ateş, ölülerin günü geliyor, bazı zombi katiller kontrolü yeniden kazanmak için çalışıyoruz, onlar büyük görev için mücadele, ama çünkü zombi kolay değil daha kalabalık ve tehlikeli alıyorsanız. Bu savaş bu zombi oyununda tamamlanacak mı yoksa tamamlanmayacak mı? Bu size bağlıdır – atıcı kurtulan!

Hedef zombi, zombi oyunları birçok türde olduğu gibi, hedef ölü ve deli. Hedef yürüyebilir, koşabilir ve size saldırabilir, aptal zombiler değil, kadroya sahipler ve savaşta nasıl savaşacaklarını biliyorlar. Zombiler belki araba ya da bitki, köy, şehir, rota üzerinde yürüyor. Zombi oyunlarında avantaj elde etmek için, hepsini öldürmek için stratejiye ihtiyacınız var, merminizi kurtarmak için kafa vuruşuyla ölüleri durdurun, parmağınızı tetikte tutun ve olabildiğince hızlı vurun, zombiler size gelirse, öleceksiniz!

Atıcılar catchers ve zombi katil olmak gerekir, birçok avcı dışarıda çılgın zombi avcılık vardır, orakçı her yerde gelebilir, aksiyon oyunu bu tür son ayakta olmaya çalışın!
Bu, birçok özelliğe sahip bir atış oyunu çevrimdışı, oyuncuların ölümden kaçınmak için en iyi komando olmak için her şeyi yapmaları gereken hayatta kalma oyunları! Zombi Vurma oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.