web analytics

zuma

Zuma Oyunu Oyna

Zuma oyunu oyna. Zuma’nın intikam oyunu, tüm zamanların en iyi zuma oyunlarından biridir. Niye ya? Muhtemelen o kadar fazla bağımlılık yapıyor çünkü oyunu oynamaya çalışarak saatlerini harcayacaksın. Bu oyunu yayınlamaya çok yakındım ve saatler süren oyundan sonra oyunu yayınlamayı başardım. Zuma intikamını her oynadığınızda, daha fazla bağımlı hale gelirsiniz. İşte bu oyun sadece sizin oynamanız için.

Zuma’nın İntikamı’nın ne olduğunu merak edeceksiniz.

Wikipedia bize yardımcı olacak ve bize şunu söyleyecektir: “Zuma’nın İntikamı! PopCap Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir kiremit eşleştirme bulmaca video oyunudur. Daha önce Zuma’nın devamı olarak 15 Eylül 2009’da Microsoft Windows ve Mac OS X için piyasaya sürüldü ve daha sonra Windows Phone’a aktarıldı. Patron savaşlarının yanı sıra yüksek çözünürlüklü grafikler, yeni seviyeler ve “güçlendirmeler”, çeşitli yeni özellikler içerir. 22 Şubat 2011’de Nintendo DS için günlük zorluklar, kip ve başarılar içeren bir sürüm tanıtıldı.

Zuma Deluxe’de olduğu gibi, Zuma’nın İntikamının temel amacı! Aynı renkteki topları eşleştirerek yuvarlanan topların veya “taşların” dizilerini temizlemek. Oyuncular, bu iplerdeki topları hedef almak ve ateşlemek için her zaman farenin yönünü işaret eden bir top atış kurbağası hareket ettirir. Aynı renkteki üç veya daha fazla top birbirine uyduğunda, oyun alanından temizlenirler. Bu temizleme, bir oyuncunun yakındaki iplere daha fazla top vurabileceği, bonus meyvelerini hedef aldığı ve “güç veren” taşları bırakabileceği boşluklar yaratır. Boşluğun herhangi bir ucundaki toplar aynı renkse (veya olurlarsa), boşluklar otomatik olarak kapanır, potansiyel olarak zincir reaksiyonu yaratarak eşleştirme ve üç veya daha fazla yeni kümelerin oluşması gibi temizleme oluşur. ”

Oynamak için başka bir zuma oyunu önermek istediğinizi biliyorum. Bu sefer Zuma Sparkle’ın harika bir oyun olduğunu söylüyorum ama Zuma’nın Revenge’ine kıyasla, şimdi oynadığınız bu oyuna daha fazla bahse giriyorum.

Daha fazla ne söyleyeyim, hala bu oyunu çevrimiçi olarak oynuyorum. Tüm arkadaşlarınıza burada oyun oynayabileceklerini söylemeyi unutmayın. Bu bağlantıyı Facebook’a veya favori yer imi web sitenize gönderdiğinizden emin olun ve tekrar oynamak için geri dönün. World Wide Web’de insanların çoğu bu oyunu şu adla arıyor: Zuma Revenge! veya Zuma İntikamı. Doğru adın yukarıdaki ad olduğunu unutmayın. Zuma İntikam adı oyunu bulabilmenin başka bir yoludur, doğru olanı değil.

Kimin hala zuma oyunları oynadığını merak edeceksiniz. Size söylüyorum, birçok insan hala bu tür oyunlar oynuyor. Rahatlamak ve işten tüm stresten kurtulmak için kesinlikle bu oyunu oynuyorlar.

Diğer taraftan bu oyunun çocukluğumu daha keyifli hale getirdiğini düşünüyordum. Ben sadece oyunu olabildiğince oyun oynamaya çalışırken nostalji ile düşündüğüm için söylüyorum. Hiç şüphe yok ki bu zuma intikam oyunu çok güzel ve eğlenceli.

Üç versiyondan sonra çevrimiçi versiyonda yeni bir renk alacaksınız. Bu, farklı bir rengin eklendiği ve böylece zorluğun arttırıldığı anlamına gelir. Kolay toplara vurmaya çalışın, böylece toplam puan çubuğu hızlı bir şekilde dolar ve ardından daha fazla çift yapabileceğiniz topları atabilirsiniz.

Sadece bu oyunun çevrimiçi ücretsiz bir sürüm olduğunu ve indirebileceğiniz tam bir oyun gibi olmadığını unutmayın. Ancak oyunun çevrimiçi versiyonu bile eğlenceli ve zorlu olabilir. PopCap Games’in arkasındaki beynin Jason Kapalka olduğunu ve yarattığı bu ürünün çok büyük olmasından dolayı dahi olduğunu söyleyebilirim.

Kahraman kurbağa ya da bazılarınız tarafından çağrılan demir kurbağa desteğinizi bekliyor. Bu kahraman kurbağanın tüm topları doğru bir şekilde çekmesine yardımcı olmaya çalışın ki sonunda kazanabilirsiniz.

Zuma’nın intikam oyunu aka zuma intikamını oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
vay benim kederli başım

oyun nerede??

Şubat 5, 2023