web analytics

4 Kişilik Oyunlar

TÜM OYUNLAR

4 Kişilik Oyunlar, Zamanın başlangıcından beri, insanlar sosyal yaratıklar olduğu için oyun, diğer insanlarla birlikte en iyi şekilde yer alan bir aktiviteydi ve bu, birçok oyun aktivitesinin doğadan ve dışarıdan taşındığı, saklambaç oynadığınız bu gün için bile geçerlidir. ve tüm bunları ve hatta daha fazlasını yapabileceğiniz sanal deneyimler arayın, birbirinizle yarışın veya kavga edin!

Bu, birçok insanın kabuğuna çekilip bilgisayarlarının, telefonlarının veya konsollarının önünde tek başlarına bu aktivitelerin keyfini çıkarmasına neden oldu, ancak durum böyle olmak zorunda değil, çünkü artık arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizi davet edebilirsiniz ve Bu sanal oyunları, herhangi bir cihazdan, web sitemizde, çevrimiçi en iyi 4 Oyunculu Oyunlarımızla birlikte oynayın!

Rekabet ve ekip çalışması, eğlencenin özü!

Şu anda size sunulan bu kategori, belirli bir hikaye yayı veya yapıyı takip etmeniz gereken, kaderinizin önceden belirlendiği ve nihai hedefe ulaşmak için geliştiriciler tarafından belirlenen hareketlerden geçmeniz gereken tek oyunculu kampanyalardan uzaklaşıyor. Bu sayfada bulacağınız girişlerin çoğunun merkezinde bir hedef var ve oyuncular ya bunu başarmak için birbirleriyle çalışmak ya da kazanan olarak zirveye çıkmak için birbirleriyle düello yapmak için bir araya geliyorlar!

Bu kategorinin ekip çalışması yönünü vurgulamak için , Zombie Parade Defense ve onun birçok devamı gibi oyunlarımız var, burada her bir oyuncu, insanlığı zombilerden kurtarmakla görevli bir askerin rolünü üstleniyor, çünkü hepinizin kendi rollerine sahip olduğunuz zombileri yok edin. Her biri kendi istasyonunuzda üssünüze saldıran zombiler. Bir halka zayıfsa, zombiler sizi geçer ve insan ırkı mahvolur!

Öte yandan, ne tür bir faaliyette olursanız olun, nerede diğer oyunculardan daha iyi olduğunuzu göstermeye çalışırsanız, sonunda galip ilan edilmek için birbirinizle rekabet etmek , birbirinizle savaşmak daha da heyecan verici olabilir. Big Bird Racing gibi klasikler, her erkek veya kız bir kuşun kontrolünü ele geçirdiği ve diğerlerinden daha hızlı olmaya ve bitiş çizgisini önlerinde geçmeye çalıştıkları için kesinlikle bu ruhu yakalar.

Sizi ve arkadaşlarınızı pek çok eğlence dünyası bekliyor, hadi onları keşfedelim!
Bu sayfa kesinlikle birkaç sayfada sayısız tür sergiliyor, çünkü çevrimiçi dört oyunculu oyunun mekaniği, aşağıdakiler dahil ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü hikaye veya formata atfedilebilir:

Yarış : İster araba sür, ister bir hayvanı kontrol et, bir atlet ol, burada birlikte oynadığın diğer insanlardan daha hızlı olmaya çalış, böylece hedefe ilk ulaşan sen olursun!
Masa Oyunları : UNO, Monopoly, Chess, Goose Game, Snake and Ladders ve diğerleri gibi beğeni toplayan oyunlarda, şansınızı stratejilerinizle birleştirmeniz, diğerlerini yenmek için, her birinize atfedilen bir tahtada parçaları kullanarak, oynayarak kartlar, zarlar ve daha fazlası!
Aksiyon, Atış, Dövüş : Vurmanın, tekmelemenin, ateş etmenin, fırlatmanın, patlatmanın ve birbirinizi sanal olarak yok etmenin gerçekten eğlenceli olduğunu söylediğimizde bize güvenin, hepsi eğlence adına, kimseyi incitmeden. Medeni olun ve birbirinizin duygularını da incitmeyin!
4 oyunculu çevrimiçi oyunlar nasıl oynanır:

Şimdi, bu elbette bir oyundan diğerine farklılık gösterebilir, ancak birçoğunda burada her oyuncuya atfedilen bir anahtarınız olacak, ayrıca yarışmacıların sırayla, birbiri ardına, hepsinin fareyi kullandığı veya WASD, Oklar gibi klasik tuşları veya klavye ve fare kombinasyonlarını kullanabilirsiniz, en yenileri dokunmatik kontrolleri kullandığınız mobil uyumlu seçeneklere de sahiptir.

Endişelenmeyin, web sitemizde herhangi bir şey oynamadan önce birçok açıklama aldığınız için, açıklamalarımızı okuyun, yaşamak üzere olduğunuz deneyime aşina olun ve ardından arkadaşlarınızla ve ailenizle birlikte, önce çevrimiçi olarak çevrimiçi olarak geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın. web sitesi ve daha sonra gerçek hayatta da!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin