web analytics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1.000 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

Microsoft Bubble

Microsoft Bubble oyunumuzda, Parlak renkler, nefes kesen arka planlar ve heyecan verici baloncuk hareketiyle balon patlatma eğlencesine dalın! Aynı renkteki üç veya daha fazla balonu eşleştirmek için beceri ve stratejiyi kullanın. Zor bulmacaları çözmek için para kazanın ve güçlendirmeler ekleyin. Eşsiz hedefler ve görkemli dağ yamaçları ile YENİ ve heyecan verici seviyelerin kilidini açın. Maraton Modunun kilidini açmak için tüm seviyeleri geç ve sonsuz saatlerce heyecan verici baloncuk hareketine hazır ol! Mükemmel çekimi elde etmek için bubble shooter'ı hedefleyin ve uzman becerilerinizi test edin.
ANA ÖZELLİKLER
Maraton Modunda uzman becerilerinizi test etmek için tüm seviyeleri bitirin. En uzun serinizi ve Yıldız koleksiyonunuzu oluşturmak için sonsuz bir mod.
TALİMAT
Hazır. Amaç. Pop! Microsoft Bubble'ın zamanı geldi! Zor durumlardan kurtulmak için oyununuzu güçlendirin. Hat Genişletici, Büyük Bomba, Ateş Topu ve Gökkuşağı Güçlendirmeleri arasından seçim yapın. Her seviye, çözülmesi gereken farklı bir zorluk veya hedef sunar.

YORUMLAR
HÜSEYİN

OYUN GEÇ AÇILIYOR

Şubat 18, 2022