web analytics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

Bingo Solo

Bingo Solo, kazanmak için bir dizi sayıyı doldurmanız gereken klasik bir çevrimiçi kumar oyunudur. Bingo'yu kendinle oynamalısın ve bu çok komik! Temel olarak size 1'den 75'e kadar rastgele sayılar atan bir bilgisayarla oynuyorsunuz ve bunları kartınızda bulmanız gerekiyor. Kartınızda her satırda 5 rakam ve 25 rakam olmak üzere 5 sıra numara bulunmaktadır. Oyun otomatik olarak rastgele sayılar çıkarır ve bunları biletinizde bulmayı ve işaretlemeyi başarmalısınız. En az bir yatay satırı doldurmayı başardıysanız - kazandınız ve "BINGO" diye bağırabilirsiniz!

Oyun basit kontrollere, iyi grafiklere ve 3 hız moduna sahiptir: yavaş, orta ve hızlı. Bu modlardaki oyun, yalnızca oyun ekranında rastgele sayıları besleme hızında farklılık gösterir; bu, kartınızda onları aramak için daha az veya daha fazla zamanınız olacağı anlamına gelir.

Rakibiniz olmayacak ve gerçek insanlara veya bilgisayara karşı oynamayacaksınız, basit bir piyango gibi ve kazançlar da gerçek olmayacak, ama yine de oynaması çok ilginç!

Topları atın ve ikramiyeyi vurun! Bingo Solo, kazanmak için beş sayı dizisini eşleştirmeniz gereken klasik bir çevrimiçi kumar oyunudur. Bunu yapmak için, topun üzerinde gösterilen numara, kartınızdaki numara ile eşleşmelidir. Bingo sırası yatay, dikey vb. olabilir. Oyun hızını mevcut üç seçenek arasından seçebilirsiniz.

Nasıl oynanır?

Hız modunu seçin ve oynamaya başlayın. Önünüzde sadece 25 rastgele sayı var ve mümkün olduğunca çoğunu işaretlemeniz gerekiyor. 1'den 75'e kadar rastgele sayılar olacak ve toplam 38 düşecek.Her bir sayıyı dikkatlice takip ederseniz, oyun biletinizde kesinlikle 1, 2 hatta 3-5 satır doldurabileceksiniz. Belki bugün şans sana gülümser. Bingooo!

Kazanan şablonlarınızı kontrol etmeyi unutmayın, her başarılı oyundan sonra koleksiyonunuza eklenirler!İşte online oyun Bingo Solo , hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZERLER