web analytics
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
REKLAM

Macera Zamanı Kelime Arama

Çocuklar için yeni Adventure Time Kelime Arama oyunu tüm arkadaşlarınızla ücretsiz oynamanız için tam burada ve bugün sevgili çocuklar, farklı kelimeler yaratmanız gereken çok özel bir yetenek mücadelesini getiriyoruz. oyun aracılığıyla.

Finn ve Jake, bu yeni Cartoon Network kelime arama oyununun ana karakterleri olacaklar, bu yüzden çok fazla puan kazanmak için çok dikkatli ve konsantre olmalısınız, çünkü sevgili çocuklar, en kısa sürede emin olmalısınız. zaman, fareyi kullanabilecek ve her ikisinin de ihtiyaç duyacakları tüm kelimeleri bulmalarına yardımcı olacaksınız.

Bu, FARE'yi ana kontrol olarak kullanmak zorunda kalacağınız, çocuklar için yeni bir çevrimiçi kelime arama oyunu olacak. Oyunun kurallarını takip etmek çok kolay olacak: Oyuncunun Finn ve Jake serisinden bir dizi rastgele kelime bulması gerekiyor ve kelimeler ekranda görüntülenen tahtadaki rastgele harfler arasında gizlenecek.

Ekranın sol tarafında, Finn ve Jake oyunculara ihtiyaç duyacakları tüm kelimeleri gösterdiler ve ekranın sağ tarafında, içinde çok sayıda şifreli harf bulunan bir tahta olacak. soldaki tüm kelimeleri bulmanız gerekecek.

Tahtada bulduğunuz her kelime ile bir çok puanla ödüllendirileceksiniz ve eminiz ki Finn ve Jake sizinle oynarken harika zaman geçirecek ve çocuklar için yeni Cartoon Network oyunları. Adventure Time serisi tam burada web sitemizde görünmeye devam edecek. İyi eğlenceler!

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.