web analytics

co-op zindanı

CO-OP Zindanı Oyunu Oyna

CO-OP Dungeon, web sitemizde çok sayıda olduğunu bildiğimiz çevrimiçi 2 Oyunculu Oyunlar sevenler için mükemmel bir yeni eklentidir, tıpkı bizim gibi, bu kadar yüksek kaliteli yeni içeriğin eklendiğini gördüklerinde kesinlikle ortaya çıkanlardır. Yeni bir dizi mavi ve kırmızı karakter içeren bu oyunla hemen şimdi size sunuyoruz!

Zindandan çıkmak ve bir maceraya atılmak için CO-OP!

Toplamda on seviyeye sahip olacaksınız ve onlar zorlaştıkça kaçmak için daha çok çalışmanız gerektiğini bileceksiniz. Her birinde zamanlamanız var, bu yüzden onları hızlı bir şekilde bitirmeyi deneyin ve üç yıldızdan üçünü alın. Bunu yapamıyorsanız, daha iyi performans elde etmek için her zaman bir seviyeyi yeniden deneyebilirsiniz.

Aidan , W, A ve D tuşlarını kullanarak hareket ettirdiğiniz ve zıpladığınız mavi karakter, Emma ise OK tuşlarını kullandığınız kırmızı karakterdir. Aidan onu öldürdüğü için lavın içine düşmekten kaçınmalı ve Emma onu öldürdüğü için suya düşmekten kaçınmalıdır.

Her karakter için zindanın sonuna götürmek ve çıkmak için kırmızı ve mavi mücevherleri toplayın ve yol boyunca, karşıya geçmeniz gerektiğinde çeşitli platformları etkinleştirmek için kolları kullanın. Yeşil su her iki karakter için de zehirlidir, bu yüzden ondan tamamen kaçının.

Her iki oyuncunun da birlikte çalışması ve eğlenmesi gerekiyor, sizi şu anda yapmaya davet ettiğimiz bir şey ve ardından günün çılgın oyunlarından daha fazlasını oynadığınızı görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.