web analytics

tehlike kulesi: önce güvenlik oyunu oyna

Tehlike Kulesi: Önce Güvenlik Oyunu Nasıl Oynanır?

Hazard Tower: Safety First, web sitemizdeki çevrimiçi en iyi yeni aksiyon-macera oyunlarından biridir; platformlar, kuleler, tehlikeler ve en iyi zamanları yaşamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip modern teknolojiyle yapılmış retro görünümlü bir oyundur. web sitemizde, tüm oyunlarımızda yaptığınız gibi!

Tehlike Kulesi’nde maceraya atılırken Önce Güvenlik’e bağlı kalın!

Tehlikeli madde giysisi giyen karakteriniz kendini tehlikelerle dolu bir sanayi kulesinde buluyor ve platformlu seviyelerde ilerlerken yerdeki sivri uçlar gibi tuzaklara çarpmamaya dikkat edin. Her kulenin birden fazla seviyesi vardır ve asansöre ulaşırsanız onları bitirirsiniz.

Karşılaştığınız tüm tehlikelerden kaçınmaya devam edin ve çok fazla ölüm biriktirmemeye çalışın. Ayrıca, zamanlamanız gerekiyor, bu yüzden her seviyeyi olabildiğince hızlı geçmeye çalışın. A ve D ile hareket edin, atlamak için boşluk çubuğuna ve menü ve diyaloglarla etkileşim kurmak için fareye basın.

Eğlence ve keşif hemen başlasın, bu tehlikeli yerin gizemlerini ortaya çıkarın ve bugün size burada ücretsiz olarak sunacağımız diğer harika oyunları görmek için etrafta dolaşın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.