ölümlü kovalamaca 3 oyunu oyna

Ölümlü Kovalamaca 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

Mortal Chase 3, yalnızca en iyilerin kazanabileceği bir araba yarışmasıdır! Emniyet kemerinizi bağlayın, gerçek bir yolculuk olacak! Kambur pistte diğer arabalarla yarışın, paraları toplayın, nitro kazanmak için çevirmeler yapın. Diğer arabaları yok edin, ama kendinizinkini çarpmayın! Yeni arabaların kilidini açın ve yeni pistlerde yarışmak için kazandığınız parayla onları yükseltin!

Sürüş becerilerinizi göstermenin ve dünyadaki diğer çılgın yarışçılarla yarışmaya başlamanın zamanı geldi. “Death Chase 3” oyununda hayal bile edemeyeceğiniz pistlerde çılgın yarışlara katılın ve rakiplerinizle savaşın.

Nasıl oynanır?

Bu nedenle, önce aracınızı seçin ve özelleştirin. Amacınız çok yüksek atlamalar ile kambur bir yolda ilerlemek, rakiplerinizi yenmeye çalışmaktır. Nitro kazanmak için, yarışlar arasında arabanızı yükseltmek için madeni para ve yıldız toplarken ileri geri çevirmeler yapmalısınız. Arabanızı yok etmek anlamına gelse bile, diğer yarışçıları ne pahasına olursa olsun yenmelisiniz.

Yarış sırasında takla atmak için her sıçrama tahtasını kullanın, bu nitro arzınızı artıracaktır. Bir polis arabası, bir canavar kamyon veya bir formül 1 dahil olmak üzere toplam 12 araba sizin için mevcut olacak. Her araba, rakiplerinizi yok etmek için yeni bir motor, tekerlek, nitro, yeni şasi ve hatta füzeler satın alarak geliştirilebilir. Oynayın ve yeni ve yeni arabalar satın alın, onları yükseltin ve bu harika aksiyon oyununda tüm seviyeleri tamamlamaya çalışın. İyi şanlar!İşte online oyun Mortal Pursuit 3 , hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.