web analytics

among us imposter zombiler

Among us imposter Zombiler Oyunu Oyna

Among us imposter Zombiler oyunu oyna. Imposter Zombiler arasında: Hikaye, bu harika kategoride sizinle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz bir başka harika oyun, elimizden geldiğince geliştirmek için her zaman gerçekten çok çalışacağız, hatta bu tür benzersiz yeni oyunlar eklenebildiğinde daha da çok çalışacağız. bugün yaptığımız gibi bu aksiyon-macera oyunu ile ateş ediyor!

Zombiler arasında bir sahtekar var ve o sensin!

Oyunda şu ana kadar toplam üç seviye var, her biri artan zorluk derecesine sahip ama hepsi tonlarca eğlenceli, söz veriyoruz! Her parkurun sonuna ulaşın, zombilerin etrafında saklanan mürettebatı kurtarın, zombileri vurun, her birinin üç canı vardır, bu da onlara üç kez vurmanız gerektiği anlamına gelir.

Hareket etmek ve zıplamak için ok tuşlarını kullanın ve silahınızın hedefi yukarı ve aşağı hareket ederken, bir hedefe doğrultudayken ateş etmek için boşluk tuşuna basın. Sandıkları da vurun, içlerinde madeni paralar olduğu için onları dışarıdan da toplayıp toplamanız gerekiyor.

Kendinizi zombilerin saldırısına uğratmayın ve birlikte hareket ettiğiniz tüm sahtekarları kaybetmeyin, çünkü bu durumda tüm seviyeyi kaybedersiniz. Elbette her şeyi anladınız, bu yüzden hemen başlayın, sadece buradan ve bunun web sitemizde oynadığınız son yeni oyundan çok uzak olduğunu gerçekten umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.